Sayfa 172/347 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon
Arama sonucu : 2770 madde; 1,369 - 1,376 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Beyinsiz diyorum ya sünepeye, boşuna değil miş. Kuş kadar aklı olmayan sığırın teki, ne beklenir ki bu zevattan...

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    aslında borsa tecrübesi fena değil fakat saçma salak saldırgan tavırlarla forumda prim peşinde koşacağına adabıyla yorumunu yapsa herkes hakkını veriri ama derdi başka o yüzden altın yumurtlayacak fikir üretse benim nazarımda beş para etmez leşin teki

2. Ukala, adi, zamanında subat4 hanım a hakaret etti burada. O zamandan beri gıcığım ve bunu açıkça belirttim burada. İnsanlara bulaşma diye de geçmiş zamanda çok uyarımız oldu. Baktık anlamadı, bizde anladığı dilden konuşmaya başladık lağım faresi ile...

Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    aslında borsa tecrübesi fena değil fakat saçma salak saldırgan tavırlarla forumda prim peşinde koşacağına adabıyla yorumunu yapsa herkes hakkını veriri ama derdi başka o yüzden altın yumurtlayacak fikir üretse benim nazarımda beş para etmez leşin teki

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Her insanin kiymeti ahlakının güzelliği kadardır demis hz.Ali,kendisi bunu istiyor sayın chef yoksa hickimse ona saldrmadi,yaklaşık 9 yildir buralarda,hep ayni tarz hareketler,ben bi anneyim,ben bi ogretmenim,bayanım bu kimliklerime istinaden edebimle susarim,bana hakaret ettiğinde de bi sey dememiştim simdi de,sayin O Sullivan cok hassassinz,katlanamıyorsnz haksızlıklara,yamukluklara biraz da fazla ciddiye alarak gereksiz üzülüyorsunuz hassasiyetiniz icin tesekkurler, bu sahsi dikkate almayalım ,bunla besleniyor zira.
     Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Ukala, adi, zamanında subat4 hanım a hakaret etti burada. O zamandan beri gıcığım ve bunu açıkça belirttim burada. İnsanlara bulaşma diye de geçmiş zamanda çok uyarımız oldu. Baktık anlamadı, bizde anladığı dilden konuşmaya başladık lağım faresi ile...

4.  Alıntı Originally Posted by subat4 Yazıyı Oku
    Her insanin kiymeti ahlakının güzelliği kadardır demis hz.Ali,kendisi bunu istiyor sayın chef yoksa hickimse ona saldrmadi,yaklaşık 9 yildir buralarda,hep ayni tarz hareketler,ben bi anneyim,ben bi ogretmenim,bayanım bu kimliklerime istinaden edebimle susarim,bana hakaret ettiğinde de bi sey dememiştim simdi de,sayin O Sullivan cok hassassinz,katlanamıyorsnz haksızlıklara,yamukluklara biraz da fazla ciddiye alarak gereksiz üzülüyorsunuz hassasiyetiniz icin tesekkurler, bu sahsi dikkate almayalım ,bunla besleniyor zira.
    farkındayım subat 4 hanim eski yazıların bir çoğuna da vakıfım ne diyelim allah ıslah etsin sanırım kaleye almamak bizim içinde en iyisi olacak fuzuli enerji sömüren gereksizin teki

5. 29 lot daha destek

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İZMİR CUMAOVASI
    Gönderi
    2,316
    Sabretmek lazım güzel günler için

https://www.youtube.com/watch?v=hMYNPr2kVSs
    Bizim ATATÜRK sevgimiz, Anayasanın ilk 3 maddesi gibidir.
    Değişmez, değiştirilemez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez.

7. eskiden daha bi düzen tertip içinde hareket ediyordu şimdi her türlü hileye başvuruyor belli ki bi derdi var zavallının eline yüzüne bulaştırdı iyice

8. tahtada citi dışında öyle afaki bir değişiklik yok top çeviriyor kafasına göre halbuki imkan varken yürütebilirdi belli ki istemiyor 10 yıl bekledik olan malı bir o kadar daha bekletirim sorun değil hadi diyelim spek işini yapıyor ama bu yönetim kesinlikle yatırımcıya karşı sorumluluk hissetmiyor ve şeffaf değil değer kazanıp kaybetmesine takılmıyorum bunu alırken bir hedef doğrultusunda aldım çokta umursamıyorum fakat bu düzen her vicdanlı insan kadar beni de rahatsız ediyor herkese hayırlı bol kazançlar
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 172/347 İlkİlk ... 72122162170171172173174182222272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •