Sayfa 174/332 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon
Arama sonucu : 2652 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: SKTAS - Söktaş

Arkadaşlar merhaba,
    Ben bu hisseyi ve sahiplerini çözemedim. İyi niyetli ve saygın insanlar olduklarını düşünüyorum ancak muhtemelen işin gurur kısmına takıldılar veya işletme körlüğü yaşıyorlar. Bir diğer alternatif, çok kötü bir danışman çevresine sahipler ve yanlış yönlendiriliyorlar.
    Bu firma asıl iş kolundan hala kar elde ediyor ancak finansman gideri sebebiyle dönemsel tablolarda zarar gözükmekte. Artan döviz kurları sebebiyle önümüzdeki dönemde de bunun artıya geçme olasılığı ufukta gözükmüyor ve hatta zararın katlanarak artma ihtimali de var.
    Firma elindeki arazilerin bir kısmını gayrimenkul projeleri (konut ve ticari kısım) için değerlendireceğini söyledi ancak bu kararı maalesef sektör krize girdikten sonra alabildiler. Bu dönemde kim böyle bir projeye kalkışır ki? Tekstil sektöründe karlı bir şirket iken, neden anlamadığın süt ve ürünleri işine KREDİ kullanarak girersin? Bunu madem yaptın, o harcadığın korkunç pazarlama ve tanıtım giderlerini yapmadan önce artısını ve eksisini neden hesaplamazsın? Efeler Çiftliği hala duruyor, neden bunu elden çıkarıp finansman yükünden kurtulmazsın? Ana iş kolun tekstilde zaten karlısın, burada ürün çeşitliliğine giderek güçlenmeyi sağlamayı nasıl düşünemezsin?
    Ne diyeyim, benim göremediğim, bilmediğim başka şeyler de var herhalde diyeceğim ama hisse sürekli değer kaybediyor, bunun şirketin sahiplerine de faydası olduğunu düşünmüyorum sonuçta şirketin piyasa değeri de, kredi hesaplamaları yapılırken değerlendirilen bir kriter ve rakam buna göre oluşuyor diye biliyorum.

Ne diyeyim, hakkımızda hayırlısı. Y.T.D.

2. Bakalım 30 mayıs genel kurulunda durumu düzeltecek bir şeyler çıkacakmı?4,xx li fiyatlardan buralara geldiler.

3. Değerli Söktaş ortakları, öncelikle herkese iyi günler diliyorum. Bir yıldan fazla süredir Söktaş yatırımcısıyım. Hisse.net forumuna ise yeni katıldım. Her gün bu forumda siz değerli ortakların yazdığı yazıları büyük bir heyecan ile okumaktayım. Bu gün itibariyle bildiğim bazı konuları sizlerle paylaşmak adına foruma üye oldum. Hepinize bol kazançlar diliyorum. Saygılarımla.

4. Değerli Söktaş Ortakları,
    Şirketimiz satış elemanı aramaktadır. Aynı zamanda muhasebe uzmanı aramaktadır. Bu durumun ayrıntılı bilgisine aşağıdaki linkten ulaşılabilir.

https://www.kariyer.net/is-ilani/sok...ismani-2046248

5. Şirketin iş ilanında dikkat çeken bazı detaylar var. Şirketin iş ilanında yazdığı iş tanımı ise aşağıdaki gibidir.

Grubumuz, Tekstil sektöründe Türkiye€™'de faaliyet gösteren Söktaş ve Hindistan'da faaliyet gösteren Söktaş India, Tarım ve Hayvancılık sektöründe ise Türkiye'de Efeler Çiftliği şirketlerinden oluşmaktadır. Yaklaşık 2.000 kişilik ekibe sahiptir.

Şirketimizin Söke Novada Alışveriş Merkezi'nde açılacak mağazasında görev yapmak üzere Satış Danışmanı aramaktayız.
    Son düzenleme : turizmci; 17-05-2018 saat: 06:00.

6. Şirket sanıyorum önümüzdeki yaz aylarında Söke Novada Alışveriş Merkezi'nde bir satış mağazası açıp, kimbilir belki de daha sonra bu mağaza sayılarını arttırarak Söktaş kumaşlarını daha geniş bir kitleye ulaştırmayı hedefliyor olabilir. (Yatırım Tavsiyesi Değildir)

7. Şirketin web sitesine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. Şirket, web sitesini her zaman güncel tutmaktadır. (Yatırım Tavsiyesi Değildir)
    http://www.soktas.com.tr/

8. Artık Söktaş Kumaşlarını ayağınıza kadar getirtip, terzinizde Söktaş'ın kaliteli kumaşlarından gömlek yaptırabilirsiniz.
    Söktaş online kumaş satışı ile hizmetinizdedir. Söz konusu online satış mağazasına şirketin resmi internet sitesi üzerinden ulaşılabilmektedir. Online satış mağazasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz. (Yatırım Tavsiyesi Değildir, Reklam ve Alışveriş Tavsiyesi Değildir, amaç ortakları bilgilendirmektir)

http://shop.soktas.com/?lang=tr

Sayfa 174/332 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •