Sayfa 176/1002 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - VI

Hazine ve Maliye Bakanlığı:
    - Nakit dengesi Ekim'de 5,24 milyar TL açık verdi
    - Faiz dışı denge Ekim'de 8 milyar TL fazla verdi
    - Nakit dengesi Ocak-Ekim döneminde 2,95 milyar TL fazla verdi
    - Faiz dışı denge Ocak-Ekim döneminde 54,01 milyar TL fazla verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Çiftlik Bank kurucusu “Tosuncuk” lakaplı Mehmet Aydın’ın ağabeyi Fatih Aydın, tutuklandı!

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

TÜİK : TÜİK: TÜİK tarafından üretilen istatistikler, Eurostat ve IMF gibi uluslararası kurumlar
    tarafından belirlenen yöntem, tanım ve kavramlar kullanılarak hesaplanmaktadır

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    TÜİK : TÜİK: TÜİK tarafından üretilen istatistikler, Eurostat ve IMF gibi uluslararası kurumlar
    tarafından belirlenen yöntem, tanım ve kavramlar kullanılarak hesaplanmaktadır

Komedi senaryosu yazdırmak isteyenler için, doğru adres TUIK.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Gazeteci Hasan Basri Akdemir : Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanı Fahrettin Altun’a kanser teşhisi konuldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,612
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Gazeteci Hasan Basri Akdemir : Cumhurbaşkanlığı iletişim başkanı Fahrettin Altun’a kanser teşhisi konuldu
    Sistemden kaçış yoktur,ister yer altında,ister yer üstündekilerin ahından kurtuluş yoktur,bu sistemsel bir bağlantıdır,devamlı belirttiğim gibi merkez enerjiylen bir,birine bağlantılıdır,bilimsel olarak biz buna kuantum mekaniği deriz,metafizik kavramları bilinmez denklemdir,bunu çözen varmı onuda bilemiyoruz,Muhiddin Arabinin çözdüğü söyleniyor o ne derece doğru bilemiyoruz,çünkü kökün özü çok eskilere doğru gidiyor,işte oda bilinmez denklem,ama gerçek olan bilinir olması,hani kötü olaylarda bazı durumlar bize sıkıntı olarak yansırya buda öyle birşey,yani sistemi ve içinde yaşayanları kötüye kullanmayacaksın,kötülük yapmayacaksın,eğerki yaparsan gelip seni,ergeç bulur !!!.Sistemde bazı kişiler özeldir buda ilginçtir,bu kişilerlende uğraşmayacaksın !!!

Sayfa 176/1002 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •