Sayfa 176/413 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon
Arama sonucu : 3304 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: GSDHO - GSD Holding

1. herkes akıllı ya genel kurulu bekleyip satacak

2.  Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    City milyon milyon satıyo geçen haftadan beri
    Ondan önceki Cuma günü tavan yaptıran da Citi idi. O günü de dahil edersek Tacirler ve Yapı Kredi malı topluyor, diğer kısmı ise satıyor. Ayrıca geçen hafta Perşembe, Cuma ve bu pazartesi Akd’ye göre Qnb ve İş yatırım topluyor. Karşılarında ise kutsal ittifak (Hsbc, Bofa, yatırım finansman) var, bunlara Global de eklenmiş ama onun ne yapacağı belli olmaz. Bugün ekstradan satıcı olarak Halk çıktı. Bu arada şirket faaliyetlerinden ayrı bir beklenti varsa bu beklenti genel kurul değil, temettü ve bedelsiz tarihi. Temettü tarihi genel kurulda belli olur, bedelsizi SPK süreci belirler. Yani temettü ve bedelsiz beklentisi olan kişiler için süreç kısa değil.
    Son düzenleme : meteor78; 23-05-2022 saat: 13:10.

3. Evet daha ne sular akar o zaman kadar, haklısınız.

Tahta yapıcının acelesi yok nasılsa, daha kaç devre kesici göreceğiz bakalım o zamana kadar. Adamların maliyeti 2.50 altı...

4. Filo'nun son durumu bu. İşinde gücünde kargo gemileri.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

5. Faaliyetlere, karlılığa zeval gelmesin de, fiyat yolunu bulur.

6. Valla ne desemki. Sonra ortamı geriyon diyorlar. 4.50 dan beri başladım satmaya. 4.94 ten verdim ciddi. Sagolsunlar illa ki alış fırsatı veriyorlar. Yani burada satıp da sonradan daha yüksekten maliyetlenen arkadaşların dramının yanı sıra kademeli satışlarla ve alislarla ciddi ekmek de yediriyor. Uzun vade zaten güldürür diye umuyoruz ama işte böyle hareketler yapıp amelelik de yaptırıyor . Arkadaşın biri var onu takip ediyorum. İsyan ederse alıyorum, satanlara laf atarsa satıyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by winner1907 Yazıyı Oku
    Evet daha ne sular akar o zaman kadar, haklısınız.

Tahta yapıcının acelesi yok nasılsa, daha kaç devre kesici göreceğiz bakalım o zamana kadar. Adamların maliyeti 2.50 altı...
    Bu hissede TL bazlı bakmanın yanlış olduğunu düşünüyorum. Naci Ağbal düşüşünü ve 21 Aralık sonrası düşüşü baz alsak 0.18-0.19 dolarlarda dip yaptı şu an 0.28 dolar. 2020’de Silopi hikayesi ile 0.40 doların üstüne çıkmış bir hisse.

https://tr.tradingview.com/chart/?symbol=GSDHO%2FUSDTRY

8. Bütün föy GSDHO oldu iyi mi?

Bakalım bu enflasyona endeksli bono haberi ile doların yanında borsayı da geriletttiler ama vadesi uzun ise sanıldığı kadar etkili ve uzun süreli olmayabilir.

Kendi hesabıma olmayacağı yönünde oyumu kullandım. 25'inde genel kurulda hayırlısı bakalım.

Tüm paydaşlara önce sağlık ve huzur sonra bol kazanç dilerim.
    Kendime notlar... İstediğin fiyattan alamıyorsan alma, kar kaçırmak zarar etmekten iyidir!

Sayfa 176/413 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •