Sayfa 177/992 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Brüt - net:

21,850 -18,575

Net elime geçen tutar. Bu BIST'ten aldıkları hazine bonosu nasıl bir şey bilmiyorum. Vade sonu çok sonra ama günlük getirisi garantili. Günlük her gün farklı hazine bonosu almışlar.
    Hazine bonosu değil ters repo yapılmış size günlük repo dediğimiz bu.

2.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Ykb ile uzun süredir çalışıyorum. ne bilim alışkanlık yaptı taşımak zor geldi. yarım ve 1 puan için ayrılmak istemedim.
    Aylik 280 tl ..fark ediyor 1 depo full benzin parasi . Kim veriyor surdan beri adama git doldur diye yahut disarda iki yemek parasi kebacida ..1 kere lux restaunrantta ..

3.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Ykb ile uzun süredir çalışıyorum. ne bilim alışkanlık yaptı taşımak zor geldi. yarım ve 1 puan için ayrılmak istemedim.
    ufak farklar için bende banka değiştirmem kolay kolay alışmışlık kolaylık evime yakınlık vs onlara sayarım..bişey sorcam değişimlerde eldenmı alıp tasıyorsunuz genelde?ben hep öyle yapıyorumda

4.  Alıntı Originally Posted by indians Yazıyı Oku
    ufak farklar için bende banka değiştirmem kolay kolay alışmışlık kolaylık evime yakınlık vs onlara sayarım..bişey sorcam değişimlerde eldenmı alıp tasıyorsunuz genelde?ben hep öyle yapıyorumda
    Başka bir banka ile anlaşırsanız sizden ayrılırken EFT ücreti diyerek pazarlık yapın. Burada öyle yapıyorlar.

5. üstadlar bu n kolay bono işinden anlayan var mı? şimdi ben diyorum ki daha önce 22.5 tan hatta 23.25 ten almış olduğum bonoları satıp 22 den tekrar alayım. faizleri de anaparaya eklensin. 24 kurtarmıyor ama şimdilik. 23.25 lik satip 22 den tekrar alan oldu mu?

6.  Alıntı Originally Posted by sathyz Yazıyı Oku
    Başka bir banka ile anlaşırsanız sizden ayrılırken EFT ücreti diyerek pazarlık yapın. Burada öyle yapıyorlar.
    anladım mutlaka istedikleri rakamı indirtmeye calısırım o zaman tesekkurler

7.  Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    bugünkü repo ve pay repo oranları nedir?
    Repo 22,55

8.  Alıntı Originally Posted by indians Yazıyı Oku
    anladım mutlaka istedikleri rakamı indirtmeye calısırım o zaman tesekkurler
    Ama parayı taşımadan önce yapın anlaşmayı.Ayrılacağınız zaman hoşgörü göstermezler. Yani vade oranı konusunu öğrendikten sonra bir de sizden çıkacağım zaman ne kadar öderim diyin oraya geçmeden önce. Bazıları bedava diyor. Ama o bankaya geçmeden önce anlaşmanız lazım. Daha net olur.

Sayfa 177/992 İlkİlk ... 77127167175176177178179187227277677 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •