Sayfa 178/650 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon
Arama sonucu : 5193 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Hafızam kuvvetlidir.En azından vertu forumunda pek sıklıkla göremedim sizi acsel forumu bana uzak! Neyse paronaya yapmıyorum sadece forum üyelik tarihlerinize bakındım belkide tesadüftür aynı gün olmuş! Olabilir elbet! Saygılar.O halde affola forumdaş!Umarım zararlarınız en kısa zamanda telafi edersiniz!Amin.

2. ben tek tabancayım, başkasını tanımıyorum forumda. vertuyada daha evvel en çok 1-2 yazmışımdır. asıl hissemde aslında şuan alctl, oda küllüm zarar. merak etmeyin tek zarar eden sizler değilsiniz.. allah yardımcımız olsun

3. Emek küçük yatırımcıların birikimi, öküz altında buzağı aramayalım. Sabır diyorum sadece; YT - D

SM-G800HQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yukarıda anlattım!Algı anlama sorunu hep var bu ülkede!Ne yani ben büyük yatırımcımıyım!!! Gelmişssin buraya patrona laf edildi diye emek var falana ilk önce patrondan yana ha!Sonra ky falan geçiniz bunları!Benim bu senette 2 yıl taşıma emeğim var neye nasıl yazarsanız anlarsanız yazınız anlayınız!Ama işinize gelmediğine beni anlama güçlüğü çektiğiniz açık ve seçik!Patronu en üçkağıtçıı!Servetini ilk yaptığı güya halka arzlardan aslında halkı ebelemekten yapmış bir gün bana bak!Bu milleti ne kadar s.....en peşinden gelirler diyebilen ******** bir adanalı (Adanalıları tenzih edeerim bu Adanalıların da yüz karası)olan niho! Bu yaptığı şirketler halkı ky yi iyi becermekten yapmış borsanın 1996 yılında cebinde metelik olmayan hırsız bir adamıından bahsediyoruz ve bu şahsiyet şimdi bu güya şirketlerin aslında hepsinin sahibi! Servetini bizim gibi ky yi üterek elde etti!Derdin neyse git başka ky ye anlat!Ha bu adam aslında spk da yasaklı! Daha fazla yasak yememeye panamada böyle bir paravan şirket kurmuş perde arkasında kendisi! Spk göreve!İsterler ie benle temasa geçebilirler hakkında tüm detayları verebilirim kendilerine!Daha önce de ifadelerim mevcuttur yetkililere!(Gerçi 1993 yılından bu yana spk içinde de adamları var idi)
    Son düzenleme : MOBIUSSOROS; 10-09-2017 saat: 04:13.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...d=1#post905620

Haftalık hisse yarışmamıza alalım tahminlerinizi.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6.  Alıntı Originally Posted by MOBIUSSOROS Yazıyı Oku
    Yukarıda anlattım!Algı anlama sorunu hep var bu ülkede!Ne yani ben büyük yatırımcımıyım!!! Gelmişssin buraya patrona laf edildi diye emek var falana ilk önce patrondan yana ha!Sonra ky falan geçiniz bunları!Benim bu senette 2 yıl taşıma emeğim var neye nasıl yazarsanız anlarsanız yazınız anlayınız!Ama işinize gelmediğine beni anlama güçlüğü çektiğiniz açık ve seçik!Patronu en üçkağıtçıı!Servetini ilk yaptığı güya halka arzlardan aslında halkı ebelemekten yapmış bir gün bana bak!Bu milleti ne kadar s.....en peşinden gelirler diyebilen ******** bir adanalı (Adanalıları tenzih edeerim bu Adanalıların da yüz karası)olan niho! Bu yaptığı şirketler halkı ky yi iyi becermekten yapmış borsanın 1996 yılında cebinde metelik olmayan hırsız bir adamıından bahsediyoruz ve bu şahsiyet şimdi bu güya şirketlerin aslında hepsinin sahibi! Servetini bizim gibi ky yi üterek elde etti!Derdin neyse git başka ky ye anlat!Ha bu adam aslında spk da yasaklı! Daha fazla yasak yememeye panamada böyle bir paravan şirket kurmuş perde arkasında kendisi! Spk göreve!İsterler ie benle temasa geçebilirler hakkında tüm detayları verebilirim kendilerine!Daha önce de ifadelerim mevcuttur yetkililere!(Gerçi 1993 yılından bu yana spk içinde de adamları var idi)
    O zaman bu dolandırıcıyı şikayet etmek fayda etmiyorsa muhalefet partilerinin maillerine gönderelim. Yeter artık ya. Bu alçaklığın da bir sınırı olmalı. Biz bu parayı çalıp çırparak kazanmadık. Madem böyle yapmaya devam ediyorlar, edecekler o zaman fon el koysun. Fon yönetsin. Utanmaz arlanmazlar ya... Kardemir D geldi yetişti buna. Birazcık edep ya, birazcık ahlak..
    YTD

7. Arkadaşlar merhaba bir buçuk senedir borsadayım ve paramın yarısını kaybettim.Oradan oraya oradan oraya atlaya atlaya kaybım tam 70 bin TL.Bu bir buçuk senede bir 30 bin de faizden gelir olurdu , etti mi sana 100 bin Tl.Şimdi vertu dayım.Beklenti var diye girdim ve çıkmak da istemiyorum.4,70 olunca zararım çıkıyor

8.  Alıntı Originally Posted by canaras Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba bir buçuk senedir borsadayım ve paramın yarısını kaybettim.Oradan oraya oradan oraya atlaya atlaya kaybım tam 70 bin TL.Bu bir buçuk senede bir 30 bin de faizden gelir olurdu , etti mi sana 100 bin Tl.Şimdi vertu dayım.Beklenti var diye girdim ve çıkmak da istemiyorum.4,70 olunca zararım çıkıyor
    Arkadaşım iyi düşün hatta iki kere düşün. Cafein ile SMARTX yazılımı halka arz edeyim deyip k.y. soguslediler. 5.50den beri düşmekte . Ne zaman alsan mutlaka alttan aldırır. Kağıdım gitti diye hiç korkma. Her zaman biraz yukarı 1-2 ay sonra şemsiye . SPK ya şikayet edelim desem kaç kişi gelir o da ayrı konu.

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 178/650 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •