Sayfa 178/247 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228 ... SonSon
Arama sonucu : 1972 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: ODAS - Odaş Elektrik

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by azaz Yazıyı Oku
    biraz hareket geldi....
    bilanço bu akşam mı yoksa....
    Bu akşam bilanço açıklanır diye düşünmüstüm....
    Daha açıklanmadı....

Bu akşam bilanço açıklanır diye düşünmüstüm....
    Daha açıklanmadı....
    Tören alanını düzenliyorlar daha, bilançoyu karşılama töreni yapılacak .....

3.  Alıntı Originally Posted by mstfbztk80 Yazıyı Oku
    1.mahkemeye verildi diyorsunız kapta böyle bir bilgi yok bu bilgiye nerde ulaştınız,öz kaynaktan eksilmez diyorsunuz ilk çeyrek kârı yok saymışsınız cezaya karşı olarak zaten ilk çeyrek kârı ona mahsup etmiş oluyorsunuz bu da öz kaynaktan düşülecek aynı hesap ilk çeyrek sıtttın sene 1.2 milyar kar edemez epiaş piyasa takas fiyatları ortalama olarak aşağı yönde eğriliyor ikili anlaşmalar sağlanamadı bu çeyrek bitecek sizin bilginiz tahmin ötesi hayale dayalı
    2. Altın işiyle ilgilide bir kap yok ÇED i beklediğine bakanlık önünde beklediğine dair buda hayali bilgi ayrıca altın yataklarının oldugu bölge halkı ve STK lar mahkemeye vermiş siyanür salınımı oldugundan Danıştay kararı var altın çıkartamazsın diye yürütme durdurma kararı var odaş yeniden girişimde bulunmuş mevcut maden çıkarma yasası yönetmeliğine göre dayıştay kararı geçerli bunu alt etmek için knunda yasada boşluk arıyorlar bunun için girişimleri var olduğunu biliyorum böyle birşey varsa tabi yani halk karşı mahkeme kararı var çıkaramazsın diye ons adeti bilanço dip notta yazıyor açıp bakın tam değerine 30 milyar olmadığı kesin
    sen her haberi açıklama yok diye algılarsan ne mutlu sana. senden borsacı olmaz. nitelikli ve nicelikli haberler genel kurulda öğrenilir.33 yıllık borsacıyım. sen de bunu bir kenara not al.hadi genel kurula gelemediniz genel kurul tutanaklarını okuyun. bu bir
    ikincisi özkaynakta eksilme olmayacak evet aynen de sözümün arkasındayım.2022 yıl sonu bilançosuna göre özkaynak ne ise 3 aylıkta da aynı kalır. çünkü 3 aylık kar cezaya giderse özkaynak ne artar ne eksilir..bu ikiii
    benim değerlendirmelerim hayal ötesi ise sizinkiler tommiks teksas dizilerinden öteye gitmez. bu üç...
    2. sorudaki saçma sapan değerlendirmelerine cevap verecek kadar zamanım yok. ayrıca adam bizzat ikili sohbette bize söyledi en az 30 ton altın bilmemne kadar da gümüş diye.yakında haber geldiğinde sana birkaç sözüm olacak ama tavrım ve uslubum bu olmayacak.
    bu da dörttttt

30 hisseleri anlık güç durumu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    dünkü çıkış fazlasıyla gitmiş....

6. arkadaşlar aldığım sağlam bir habere göre odaş 1 aydan beri bakıma alınmış ve önümüzdeki hafta devreye alınacakmış. ancak,revizyon esnasında çıkan yangın nedeniyle bu iş uzatmalara kalmış ve yaklaşık 20 nisana kadar üretim yok.bunlar o kadar terbiyesiz ve ahlaksız ki bunu kapa bildirmiyor.defalarca aradım telefona cevap yok,4 tane mail attım cevap yok.yatırımcısına bilgi vermekten kaçan bu at hırsızlarına haddini bildirmenin zamanı geldi.spk ya ve imkb ye şikayet edeceğim. çemtaş 3 gün bile revizyon olsa hemen bildiriyor.bunlar 2 ay üretim yok bildirim de yok. bu demektir ki ilk çeyrek bayağı zarar yazar.ama genel kurulda bunlara gereken cevabı bizzat gidip vereceğim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
    8 üstüne geldi nihayet....
    kalıcı olsun....
    ne 8 miş arkadas....

8.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    arkadaşlar aldığım sağlam bir habere göre odaş 1 aydan beri bakıma alınmış ve önümüzdeki hafta devreye alınacakmış. ancak,revizyon esnasında çıkan yangın nedeniyle bu iş uzatmalara kalmış ve yaklaşık 20 nisana kadar üretim yok.bunlar o kadar terbiyesiz ve ahlaksız ki bunu kapa bildirmiyor.defalarca aradım telefona cevap yok,4 tane mail attım cevap yok.yatırımcısına bilgi vermekten kaçan bu at hırsızlarına haddini bildirmenin zamanı geldi.spk ya ve imkb ye şikayet edeceğim. çemtaş 3 gün bile revizyon olsa hemen bildiriyor.bunlar 2 ay üretim yok bildirim de yok. bu demektir ki ilk çeyrek bayağı zarar yazar.ama genel kurulda bunlara gereken cevabı bizzat gidip vereceğim.
    Hocam yazılarınızı odaş grubumuzda paylaşıyorum hakkınızı helal edin

Sayfa 178/247 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •