Sayfa 18/1001 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Nebati: (Yeni Evim Kampanyası) Yatırım için değil, barınma ihtiyacını karşılamak için ...

Oturduğum semtte ev fiyatları 2,5-3milyon.
    20 bin maaşım olsa %40'ı 8 bin ödemem çıkar.
    8 bin ödeme ile maximum çekebileceğim kredi miktarı 850 bin TL.
    Hadi kenarda da 500 bin peşinatım olsa 1.350m eder.
    Geri kaldı 1.250 m
    Kimin için bu sistem?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
    Borsa sabah artı açıp,kapanışta sert eksi yapıyor,bakalım bugün ne mok yapacak,milleti dolandırıcıların eline teslim ettiler,o kadarda uyardık,dip çalışması yaptıktan sonra tekrar toplar bu dolandırıcılar.

3. Yerlide para bitiyor, yabancının sattığını aldıkça aldı ama kaynak sonsuz değil
    Ben çok büyük düşüş beklemiyorum, şu anki piyasa değerleri çoğu hissenin bir kaç sene sonraki kârı
    Büyük firmaların yatırımları, aldıkları ihaleler piyasa değerlerinden fazla !!!
    Kısa zamanda hızlı yükseliş,Seçim belirsizliği, vatandaşa şirin gözükmek için hazineden bol kepçe dağıtılan paralar, muhalefetten petrol bulmuşuz gibi vaadler, borsayı zorluyor.
    Bu borsayı 4-5 dolara götürecek para yerlide yok, biraz yabancı gelmesi lazım, yavaş yavaş gelebilirler diye düşünüyorum. Neticede adamlar vampir, kokuyu almışlardır

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,029
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Borsa sabah artı açıp,kapanışta sert eksi yapıyor,bakalım bugün ne mok yapacak,milleti dolandırıcıların eline teslim ettiler,o kadarda uyardık,dip çalışması yaptıktan sonra tekrar toplar bu dolandırıcılar.
    4935 e dikkat etmek gerekir .Kırılır ise 4400 yolculuğu başlar. Döner ise; pull back yaptı ,onay aldı deriz.5700 TRENDİNE DÖNER.
    Bekleyip görmek lazım.
    Piyasalarda fiyatın kırıldığı bölge saptanarak yapılan geri çekilme ya da duraksama kararıyla yapılan işleme Pullback denir. Pullback işlemi yapıldıktan sonra yatırımcılar için daha güvenli bir bölge oluşturmaktadır. Yatırımcı bu noktada alım yaparak daha fazla kazanmayı hedeflemektedir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,831
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    SPK: Sermaye piyasasının güven, açıklık ve istikrar içinde çalışmasını
    bozacak nitelikteki eylem ve işlemlerin tespiti halinde, Sermaye Piyasası Kanunu
    hükümleri çerçevesinde, Kurulumuz tarafından sorumlular hakkında cezai yaptırımlar
    uygulanacak
    nihayet, açıklama yapmışlar mı....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
    Brezilyada kaçanlar tek,tek yargı önüne çıkıyorlar,üstelik yargı mensuplarıda yargılanıy,oranın idaresi bize benzer durumdaydı,cumhurbaşkanları desteklediği ABD'ye kaçmıştı,galiba kaçtığı yerde huzursuzki ülkesine gelip hesap verecekmiş,bakalım bizde ne olacak seçimden sonra,bizdeki tek adam şu anda devamlı korkutma tehditleri ve yalanlar savurmaya devam ediyor,yerse,millet aç işsiz güçsüz hala fiatlar tepede,o ise enflasyon üstünde kendi zamını yapıyor,üstelik 2 katını,yarın çıkar meydanlara bu zamı ben yapmıyorum muhalefetin adamları yapıyor derse hiçte şaşırmayız

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    4935 e dikkat etmek gerekir .Kırılır ise 4400 yolculuğu başlar. Döner ise; pull back yaptı ,onay aldı deriz.5700 TRENDİNE DÖNER.
    Bekleyip görmek lazım.
    49 zaten destek noktası,yaptı,yaptı yoksa 40 cıvarı ikinci destek,ama mecbur bir el atacaklarını sanıyorum bugün,yoksa satacak adam bulamazlar,adam bulmaları için 51 yaptırabilirler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,211
    Garantiye ne oldu ?,bir ara 31 görmüştü,bugün 25 sınırına kadar indirdiler,oradan bulduğu destek ile 26 üstüne attı,şu aralar 25.50 üstünde

Sayfa 18/1001 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •