Sayfa 180/912 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon
Arama sonucu : 7289 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by terminus_34 Yazıyı Oku
    Nasıl yani? Sayın Hagi2014 duyummu var?

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yok be kardeşim ne duyumu sallama yorum..olsa ne güzel olur babında dileğini yazmış arkadaş...

2. Yorumsuz!!

Ytd

Yatırımcı kardeşim spor hisselerinin hiç mali yapısından bahsetmiyor .spor hisseleri bjk hariç değer üç takım hisseleri borsaya açılırken .tahüt etmişlerdi önce halka açıklık oranına göre kar dağıtmak zorunluluğu vardı . Ekonomiden sorumlu bakan bir kanun çıkardı spor şirketleri borsaya açık olmayan borç batağındaki şirketle birleşmesi yönünde kanun la artık spor hisseleri borç batağına girdi ardı arkası gelmeyen bedelli sermaye artırımları kamuya mal olmuş bu şirketlerin parası artık sorumsuzca harcanıyor . Kimseye hesap vermiyorlar borsadaki hisselerde affedersiniz kese kağıdından değersiz duruma düşmüşler. Bunları görmeden sadece şampiyonluğa bağlamışsınız yatırımcıları yanlış bilgilendirmeyin önce mali disiplin . önce karından borsadaki hisselerin parası ayrılması lazım . Temettü verilmesi lazım kalanıyla ne yapacaksa yapmalı yoksa borsadan bir an önce çıkarılmalı halkı yatırımcıyı kandırarak dolandırıcılık yapılmamalıdır .

4. Bir hisseyi bugun almayacsksın ne zaman alırsın
    Tspor 1.30 kimse almadı 3.70 kadar almayan kalmadı
    Bura aglama duvarı na döndü
    Yatırım icin hisse şu anda ne kadar cazip olabilir burdan daha nereye kadar hisseyi düşürebilirler
    Elbet bir yerden tepki gelecektir

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. 5600 lotla maliyet 2.32 idi artik dayanamadim bugun satip gs ye yatay gecis yaptim... Cok yordu trabzonum

6.  Alıntı Originally Posted by yargic59 Yazıyı Oku
    5600 lotla maliyet 2.32 idi artik dayanamadim bugun satip gs ye yatay gecis yaptim... Cok yordu trabzonum
    hata etmişsin..ilk başta cazip geliyor yaptığın evet ama gs de bedelli bitmeden alınmaz baba hissedarların elinde ne kadar ruchan var satılmayan yada karsılık nakitleri varmı tamamlamak için rüchanımı satacaklar hisselerimi bozacaklar gs bedelli bitene kadar nereye indirecekleri belli değil denge noktası şuan alınmaz trabzon ise fiyatı diplere dayanmış ve yabancıya satış gibi büyük bir beklentisi var tercih senin benim sahsen bu fiyatlardan kenarda daha param olsa ek yaparım ts ye

7.  Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    SON DAKİKA BAKAN SOYLUYLA GÖRÜŞECEK....

https://www.61saat.com/futbol/trabzo...n-h519657.html
     Alıntı Originally Posted by ilkerss22 Yazıyı Oku

Yorumsuz!!

Ytd
    Bu haber efsane olmuş kesin yüzde yüz artar artık )) garafik te görüyorsunuz anlatmam gerek yok der gibi . Trabzon devrelerimi yakıcan yap artık şu nalet hareketi bu ay atıl satıl bişey yap evde kalmış kız gibisin yeminle

8. Bu fiyatlardan hisse alacaginı düşenen spek varsa kafayı yemis olmalı biraz daha aşagı cekmelisin
    Tam olgunlasma olmadı
    Daha bizler tam maliyet düşüremedik

SM-J510FQ cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 180/912 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •