Sayfa 181/1006 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ben dün 500 k yatırsaydım aracı kuruma 13.62 ortalamadan bağlanmış olacaktı değil mi doğru mu anladım

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Doğru ....Bazıları gecelik mevduat yapıyor oran 15 üzerine çıkıyor........

2. odea USD temdit 4.20

3. Şu ortamda !! asgari %16 dan aşağı TL. bağlanmaz. Hiç bir şey bilmeyen birisi kraliçeye öpücük kondurur bu fiyattan. Resmen bedava gibi, en fazla 40 gün sonra %10 dan fazla kazanılır. Sonra TL. mevduata devam edilebilir. Biraz risk ( benim için değil ) iyidir. Elbette yatırım tavsiyesi değildir, sesli düşünüyoruz.

4. isim geregi birkac gundur aracla isgezilerindeyim devletin bazı alanlarda birseyler yapmaya calıstıgını gordum ..farklı sehirlerden gectinmi yol kenarlarındaki koylulerden tarla malı taze taze meyve sebze alır doldururum bagajı ..bazı yerlerde baktımki kepceler dag bayır duzluyor merak ettim sordum koylululere buralarda onceden tarım yapılamazdı suyumuz elektrigimiz yoktu diyorlar . devlet tarım yapmamız icin dag bayırı duzleyip su kuyusu acıyor bedelsiz dediler ayrıca tarım destekleri veriyor dediler..demekki artık samanı bile yurtdısından ithal eder hale gelince devlet artık elini tasın altına koymus .. insallah gelecek nesiller icin ise yararda amerikadan gdo lu urunler yemezler ilerde.

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Doğru ....Bazıları gecelik mevduat yapıyor oran 15 üzerine çıkıyor........
    Hocam, hangi aracı kurum bu oranı verdi? İsim verebilir misiniz? Tşk...
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

6.  Alıntı Originally Posted by kafkaf Yazıyı Oku
    Hocam, hangi aracı kurum bu oranı verdi? İsim verebilir misiniz? Tşk...
    işyatırım güzel meblağda hisse portföyü olan müşterisine iyi mevduat oranı veriyor.

ytd.

7.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    işyatırım güzel meblağda hisse portföyü olan müşterisine iyi mevduat oranı veriyor.

ytd.
    Şu an kaç veriyor? Tşk.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. %16 %17 lere son 1 ay....

Sayfa 181/1006 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •