Sayfa 181/1000 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alıntı Originally Posted by broker33 Yazıyı Oku
    Benim endişem tüm dünya bu yaşananları bir anda unutup piyasalara pompalanan paraların üzerine otururlar mı ?????
    Biz de değil ama dünya da çoğu ülke geri ödemesiz para dağıttı ...
    Aklıma şu meşhur ağa nın fıkrası geliyor ....
    Kaç aydır tüm düzenimiz bozuldu borsalara bakın neredeyse krizin başında ki yerlere geri geldiler ..
    Bu arada biz de ülke olarak sanırım sabit kura geçmiş olduk ...
    Herkese saygılar ...
    Bahsettiğiniz ülkelerde paralar hanelerin, kredi borçlarını ödemesi için verildi. Aslında dolaylı yoldan para halka değil şirketlere verildi.
    Mesela italyada şu anda en önemli konulardan bir şu. Eğer sokağa çıkma yasağı kalkarsa biz işe gittiğimizde çocuklara kim bakacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

*moody's/cochrane: Tcmb'den daha fazla faiz indirimi görmeyi bekliyoruz

*moody's/cochrane: Türkiye ekonomisini karşı karşıya olduğu bazı zorluklar var, bunlardan biri önemli pazar olan avrupa'ya ihracatta koronavirüs kaynaklı sorunlar

*moody's/cochrane: Türkiye koronavirüsün yol açtığı krize yüksek işsizlik oranı ile girdi

*moody's/cochrane: Tcmb'nin ekonomiyi teşvik etmek için en azından bir kez daha faiz indirimi yapacağını öngörüyoruz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*moody's/papanastasiou: Türkiye'de temerrüt olasılıkları 2018-2019 krizindekine benzer hızla artmaya başladı

*moody's/papanastasiou: Salgının kredi riskleri üzerinde etkisi halihazırda görülmeye başlandı, türkiye de bundan muaf değil

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*moody's/cochrane: Türkiye'ye yatırımcı güveni göstergesi olarak kurları izliyorum

Bir şey de söylemeye gelmiyor, çeken Dünya değiştirmiş!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Bahsettiğiniz ülkelerde paralar hanelerin, kredi borçlarını ödemesi için verildi. Aslında dolaylı yoldan para halka değil şirketlere verildi.
    Mesela italyada şu anda en önemli konulardan bir şu. Eğer sokağa çıkma yasağı kalkarsa biz işe gittiğimizde çocuklara kim bakacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Tüm şirketler maksimum kar edeceklermiş gibi zarar açıkladılar ..
    Bunları hiç bir ülke uzun vade de kaldıramaz ...
    Ne kadar karşı olsak ta tüm dünya ekonomilerinin küçüleceği yönünde ki IMF raporu her şeyi özetliyor ...
    Herkese saygılar ...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Bir şey de söylemeye gelmiyor, çeken Dünya değiştirmiş!
    Yaklaşık 1 ay önce biz de buna benzer şeyler olmuştu ..
    Adamın biri okyanus ötesinden çamaşır suyu tavsiye ediyor ...
    Hey Allahım aklımızı koru ....
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir ....
    Adam olmayana , Düşman bile olmam ....

Bakan Koca : Bakanlığımız operasyon merkezi ve bilim kurulunu 10 Ocak 2020 tarihinde kurdu , DSÖ hastalığı pandamı olarak ilan etmesinden tam 31 gün önce . Hastalığın ülkemize geç girmesi için erken hareket ettik . Şu ana kadar diyebilirim ki Türkiye bu hastalıkta alnının akıyla çıktı , ama tedbirlere uymaya devam etmeliyiz

Sayfa 181/1000 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •