Sayfa 181/1000 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: Viop - XXVI

1. Ginseng enerji yönünden bu işin zirvesi. Çin ana vatanı. Kamışı zirveye çıkarır. Ama şöyle bir risk de var. Diyelim ki bu virüs ile temas oldu kanın pıhtılaşma eğilimde kalpten elveda diyebilirsiniz. Bebek aspirini de kullanın en azından teşhis olana kadar size zaman kazandırır. Acil de yatarken mefta olmayın. Bu hastalık haddinden fazla sinsi bazen çok yavaş ilerliyor.

2.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Şuan ikinci bir ağır tedavi olmayan bir hastalıkla uğraşıyorum. Üzerimde denediğim bitkisel bir kür var. Eğer başarılı olursam. Bir milyon hasta var voleyi vururum. Şuan çok iyiye gidiyorum. İki buçuk hafta sonra neticelenecek.
    Bitkisel destekleyici adı altında satmk için prosedür nedir araştırdın mı?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ginseng enerji yönünden bu işin zirvesi. Çin ana vatanı. Kamışı zirveye çıkarır. Ama şöyle bir risk de var. Diyelim ki bu virüs ile temas oldu kanın pıhtılaşma eğilimde kalpten elveda diyebilirsiniz. Bebek aspirini de kullanın en azından teşhis olana kadar size zaman kazandırır. Acil de yatarken mefta olmayın. Bu hastalık haddinden fazla sinsi bazen çok yavaş ilerliyor.
    Şu dağın kanını bir araştır.
    orjinal bulursan getirt biraz.
    kemiklere iyi geldiğini söylüyorlar.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Calibra Yazıyı Oku
    bu iş de ticarete dondu ben de 1 gram inanmıyorum zaten.
    populer kultur oldu
    konunu uzmanı kimyacılar

yani madem her ilaç bikti ve bitki özlerinden yapılıyorsa bir terslik var usta.

kuşburnu pekmezinide çok severim her sene yaparlar bizimkiler

düzenli ve sağlıklı beslenme düzenli uyku bence en iyi ilaç bu

o da bende yok

köydeki en vaz geçilmez yiyeceğimizi söylemeyi unutmuşum

TARHANA

bayılırım ona.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

5. Buradan yeni şeyler de öğreniyorum. Benim immün sistem iflas etti. Beş yılda bütün antibiyotikler sadece hastanede olanlar dahil kullanılmış. Sıfır antibiyotik şuan. Prostatit var onunla mücadele ediyorum. Antibiyotik yok. Şayet kötüleşirse hastaneye alırlar son aşamada verecekleri antibiyotik büyük ihtimalle böbrekleri götürecek. Bu iyi ihtimal kötüsü zehirler öldürür. Benim için seçenekler bu. Çok rahatım korkmuyorum. Benim gibi bir arkadaşın dediği gibi. Üç gün önce üç gün sonra ne farkeder.

6.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Şu dağın kanını bir araştır.
    orjinal bulursan getirt biraz.
    kemiklere iyi geldiğini söylüyorlar.
    Antibiyotik özellikleri varmı bunun bunun hiç bilmiyorum benim için antibiyotik özelikleri önemli. Sıfır antibiyotik kullanım durumu var. Tıkandım.

Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Bitkisel destekleyici adı altında satmk için prosedür nedir araştırdın mı?

hiç girme hiç
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak...

8. Bu dağın kanı dedikleri bizim köyde ot çay deriz. Çayın olmadığı karaborsa olduğu dönemde kahvaltıda içtiğimiz caydı. Sonra çay bollasinca içmez olduk. Bizdeki diğer adı Kirman otu.

Sayfa 181/1000 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •