Sayfa 181/759 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon
Arama sonucu : 6069 madde; 1,441 - 1,448 arası.

Konu: BLCYT - Bilici Yatırım

1. Mali tablolari biraz daha inceledim ve gozume takilanlari paylasmak istedim. Gecmis yil kari 19 milyon bu seneki kar 15 milyon kusuratlarla birlikte toplam 34.5 milyon kasada duruyor. Devlet dagitilmayan kara %1 vergi getirdi. Ya sermayeye ekle ya dagit ya da yatirim yap diyor. Yastik altinda tutarsan vergi alirim diyor. Toplamda 45 milyon sermaye 35 milyon kar nokta. Bu 45 milyon hissenin %33 u arz edilmis eder 15 milyon hisse. 4.523.100 adeti sirket geri almis. Kalan 11.5 milyon hisse. Takaslarda 5 milyon isbank, 2 milyon ykb, 1.5 milyon oyak desek ki bunlarin bence toplamda 7-8 milyonu yine kankalarinda kendileri adina duruyordur. Sonucta dolasimda bence en fazla 3 milyon hisse var buda yuzde 7 eder gerisi onlarin. Boyle oldugunu varsayim olarak kabul edersek mevcut kari dagitirsa, yada sermayeye eklerse yine en az yuzde 90 i sahiplerine gidecektir. Ben onlarin yerinde olsam bu seneki karin yarisi temettu, yarisini sermayeye ek yapar/bedelsiz olarak dagitir gecmis yil karlarinida arsa, tarla,bag bahce alarak veya yeni fabrika tesis makine vs alarak yatirima yonlendirir yani buyumeye kullanirdim. Bakalim aile konseyinden mart ayindaki toplantida ne cikacak. Sadece kendi kendime beyin jimlastigi yaptim. Kesinlikle yatirim tavsiyesi degildir. imla hatari icin kusuruma bakmayiniz. iyi geceler.

2. Bu bilonço ile bu fiayatlarda tutulması zalim bunlar aç gözlü bu kağıtın halka arzı 2.50 den hala nerde tutuyorlar kağıtı ..

3. derinlik izleyen varmı arkadaşlar borsaderinlik vardı onuda kapatmışlar hehalde buna benzer bir site bilen varmı ?

Gerçekten inanılmaz. Faaliyet karı göz önünde bulundurulduğunda fazlasıyla kelepir fiyatlandığı görülecektir.
    Bu yıl gelen hemen hiçbir bilançoyu hakkıyla değerlemedi. Üstelik fiyatı geri bile geldi.
    Birileri, bize kötü bir şaka yapıyor galiba?

Ama ben yine de ümitliyim. Kısa vadeli düşünmüyorum. Mutlaka birileri, Blcyt'ımı fark edecektir.
    "Ya bir yol bulacağız ya da bir yol açacağız"

5. Bende sizinle aynı fikirdeyim. Bu kez farklı olacak diye düşünüyorum.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. 1.55 maliyet 55 bin lot var cakili duruyo verirse aşagılara bi ton mal alirım zamanında ALKA yı da tuttular ama ne kadar 1.95 ustune oturursa bi o kadar daha alırım bu iş böle arkadaşlar...hissenin temeli cok yukariyı destekliyor...ama gel gor ki bu borsada kıytirik üç kagıtçı hisseler gidiyo...sabır ve bende bundan sinirsiz var...alka egpro eggub ve güneş sigorta son iki yılda bu sabırla kazandırdı...bu iş temel ve sabır işi sonuçta..inşallah herkes kazanır...

8.  Alıntı Originally Posted by konaky Yazıyı Oku
    1.55 maliyet 55 bin lot var cakili duruyo verirse aşagılara bi ton mal alirım zamanında ALKA yı da tuttular ama ne kadar 1.95 ustune oturursa bi o kadar daha alırım bu iş böle arkadaşlar...hissenin temeli cok yukariyı destekliyor...ama gel gor ki bu borsada kıytirik üç kagıtçı hisseler gidiyo...sabır ve bende bundan sinirsiz var...alka egpro eggub ve güneş sigorta son iki yılda bu sabırla kazandırdı...bu iş temel ve sabır işi sonuçta..inşallah herkes kazanır...

Elinizdekini yazmanız anlamsız elini hiç bir zaman belli etme bence bunlar sana bile oynar..

bunlar doymazlar ,,,

Sayfa 181/759 İlkİlk ... 81131171179180181182183191231281681 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •