Sayfa 1816/1964 İlkİlk ... 816131617161766180618141815181618171818182618661916 ... SonSon
Arama sonucu : 15710 madde; 14,521 - 14,528 arası.

Konu: Nuri ile Ayva Tatlısı: Dikkat çiğ yemeyiniz!

1. KKK'nin amblemi değiştirilmisti. Haberi kopyalamistim.
    Dun ise haber bültenlerinde, Oktar Babuna için babasi tarafindan toplanan kanlarin ne olduguyla ilgili haberler cikarildi. 160 bin kisiden kan toplanmis.
    Haberlerde bir de ayrinti vardi; Oktar Babuna'dan, Adnan Hocanin sag kolu diye bahsedildi.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. https://twitter.com/metropolmedya_/s...81209745195358

Linkte video var...

Metropol Haber
    @metropolmedya_
    "Cuf Cuf hoca" nın müridleri uyandı...

3. Maske3g
    @maske3g
    Tapınakçıların yeryüzündeki en büyük serveti olduğu bilinen 394 (380 /400 ton arası) ton altın Türkiyede ve Doğuda bir ilimizde.

İnşaAllah diğerleri gibi yakında Merkez Bankamızın kasasına girecektir öyle umuyorum. 😉
    )))))))))))))))) Ya doğruysa?

4. İYİ Partili Soner Çetin:

“Kılıçdaroğlu’nu sırtından hançerleyenler geldikleri gibi gidecekler.”
    ))))))))))))))

5. TCMB PPK Toplantısı, 22 Şub'24 - Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası, politika faizi olan 1 hafta vadeli repo ihale faiz oranını değiştirmedi ve %45 seviyesinde sabit tuttu.

6. Prof. Dr. Mustafa ÖZTÜRK
    @ozturk_mustafa
    Muhtarların işlevi, e-devlet ile bitti..

Hala seçilmeleri ve aylık ödeme yapılması anlamlı ve doğru değil.

32 bin 400 mahalle muhtarının işi, sabahtan akşama kadar muhtarlıkta beklemek.

Muhtarların çalışma alanı kalmadı.

Fuzuli masraf yapılmadan Muhtarlıklar kapatılmalı.
    seyrusefer
    @seyrusefertv
    ·
    2s
    kesinlikle haklı bir eleştiri.. hocam, muhalefetin üniversitesi mezunu gençleri muhtar yardımcısı diye görevlendirme fikrine ne diyorsunuz? ana muhalefet partisinin gençlere istihdam oluşturma fikrinin parlaklığı muhalefetin seviyesini gösteriyor.
    Cemil Gökçen
    @cemilgokcen
    ·
    5s
    Hocam bazı ilçe belediyelerinin bile çok işi kalmadı. Özellikle İzmir’de 10 dk araç mesafesinde 3 - 4 ilçe var. Karun’un hazinesi olsa dayanmaz.
    Yapay zeka, belediye başkani olsun.

7. Cumhuriyet
    @cumhuriyetgzt
    ·
    2s
    'Kindar nesil' projesi tam gaz!

'Hainlik yapanlara nefret besleyen gençler olsun'
    Defalarca tekmeleyerek kediyi öldürdü.
    Köpeğin gözünü tornavidayla çikardi.

En son belediye otobüsünde yer isteyen hanima, tekme ve yumrukla saldiran bir adam( hayvan yapmaz bunu). Tv yayinlari ve dizilerle kodlaniyor insanlar.

Bunu ayı hayvanı yapmaz abi. Zombi bu. Bence kimseyle tartismayiniz. Tanimadiginiz insanlarla muhatap bile olmayin. Yaşli ve benim gibi ilaç kullanan çok insan var. Onceden olsa böyle seyler benim icin zevkti, şimdi gücüm yok ve bu zombiler gücü olmayana saldirirlar.

Belediye otobusu, metro gibi araclarda, oturdugunuz koltugun tapusunu almiyorsunuz. Yorulan, yer isteyebilir ve oturabilir.
    Yaşla falan da alakası yok. Metroda başı dönen, istifra eden cocuklar gordum.
    Kahvalti etmemistir, açtir.

8. Yaşlı ve hastalara silah verilsin...
    Zombileri vurduğumuzda da ceza verilmesin.

Sayfa 1816/1964 İlkİlk ... 816131617161766180618141815181618171818182618661916 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •