Onemli Gunler Banner
Sayfa 182/1038 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 8297 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: Tavuk Çiftçiliği Maliyeti ve Gerekenler

1. einstein'i günde 20 seeat dinlerdim. yemek yaparken bile kulaklıkta izafiyet teorisini anlatırdı. yemek yaparken gözyaşlarım Fransız usulü soupe à l'oignon uma düşerdi ... o zamanlar maddi durumum evde aşçı çalıştırmaya müsait değildi... nerden geldiğimi unutmadım ne zaman bir fakir görsem erol taş gibi kahkahamla eziyorum onları... zalim dünya seni yeneceğim dedim ve yendim.

'' İşadamı olmadan önce ben bir insandım.'' - George Soros radıyallahu anh el cifir el cisim la mana de le spekülatörre
    Sütbıyık Trading Advisory Services LLC - London . Hong-Kong . New York . Tavşanlı

2. Çimen, buğda, arpa bulamayınca tavuklar ne yiyecek de beslenecek o da ayrı bi muamma.

Buna Cliff paradoksu deniyor.

3. Tavukta taşlık var
    Plastik granül ver
    Yer büyür gene

4.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Tavukta taşlık var
    Plastik granül ver
    Yer büyür gene
    plasebo etkisi
    Sütbıyık Trading Advisory Services LLC - London . Hong-Kong . New York . Tavşanlı

5.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    Tavukta taşlık var
    Plastik granül ver
    Yer büyür gene
    Ooo iyiymiş. O zaman tavuğu yedikten sonra kalan kemiklerini de geri dönüşüme yollar çifte kazanç elde ederiz.

Yeskiciiiiii, yeskiler alıyomm, demir bakır çinko kalay tavuk derisi tavuk kemiği, yeskici geldi haıımmmmmm

6. Dinozor mirasçısı in san
    Eski dyno kuşlar ufaldı tavuk oldu yiyoz
    Dinozorların bedeni petrol oldu kontak basıyoz
    Forum ahalisi
    Siz hiç düşünmezmisiniz
    Tek favori dyno
    Dyno olmasa hayat durur ya

7. Zannediyom tavuk Tyrannosaurus un en ufak modeli

8. kainttaki tüm maddelerde bulunan karbon elementine selam olsun... onçüncü mührü gırdıran. denver havalanına mahşerin mavi atını şahlandıran... iran ırak türkei üçgeninin altındaki mağaralarda keyif sürüp kafasına göre insanların arasına karışan o yüce soya selam olsun...

Sayfa 182/1038 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •