Sayfa 183/1009 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon
Arama sonucu : 8068 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIX

Alıntı Originally Posted by SmuraY Yazıyı Oku
    Yaban domuzu iyi diyolla
    Aslında sorunda tam burada , Kırmızı ette çeşitliliğe gidemiyoruz malum inanç dan dolayı; Deve üretmiyoruz, AT yemiyoruz, domuz hiç yemiyoruz, asyalılar gibi kedi köpekte yok , Balık desen ülke 3 tarafı denizle kaplı ama balık fiyatları Kırmızıdan daha pahalı...Geriye sığır ve koyun kalıyor , hatta keçi üretimi bile neredeyse yok...

Sonra bu et fiyatları neden yüksek diye yakınıyoruz...

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    bu şekilde giderse kaçak et kesimi artabilir...
    Zaten heveslisiyiz kaçak et kesiminin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Benim bir dostum sandık başkanıydı , akşam aradı gel yardımcı ol oyları sayalım diye...Gittim yanına ,SP,AKP,CHP ve LDP nin gözlemcileri var...OY sayımı bitince SP nin gözlemcisininde AKP ye oy verdiğini gördüm..Ya dedim bari gözlemci kendi partisine oy verseydi. Adam güldü
    CHP nin konya kadın kolları başkanı da AKP'ye oy verdi. Kimin nerde işi varsa ona uygun oy verdi. Ama bıçak kemiği delip geçti. Ev sahibi oğlunun kızını oturtacak kiracıyı çıkaramaz. Yeni evlenecekler boş ev bulursa o da çalışan eş olursa bunlarda geçim derdinden çocuk yapmaz. Bundan sonra hele bu hasar varken zor. Sen emekli maaşı ile yada asgari ücret ile nasıl kira vererek geçiniriz onun hesabını yap bizde akp ye koşa koşa oy verelim.

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Zaten heveslisiyiz kaçak et kesiminin
    Kaçak eti duyunca Reha bey buraya uğrar mı acaba?
    Etli butlu konu sonuçta. Hem de her anlamda.

5. Valla doğru mu yaptılar yanlış mı bilmiyorum. KK her daim risktir. 6 kişiden oluşan masa, HDP-İYİ faktörü vs masayı her daim sallayabilir. Ciddi risklerle dolu bir yol. Ülkenin şu durumuna rağmen KK kazanır diyemiyorum. Son olaylar azımsanmayacak bir kitlede kırgınlık-kızgınlıkta yaptı zira. Devamı gelirse iş gitgide zorlaşır ve ne olursa olsun ihale en sonda KK ya kalır.

En baştan, kurgudan hatalar var. Kesinlikle her parti genel başkanına Cumhurbaşkanı Yardımcılığına karşıyım zira tanıyoruz oradaki bazılarını. Çok sancılı bir süreç ve kafa kafaya bir yarış olacak gibi. Muhtemelen 2023 seçimleri ile de bitmez bu süreç. Yeniden seçime gideriz.

Çok daha başarılı ve basit bir şekilde götürülebilecek bir süreç, ki doğal akışına bırakılsa akıp giderdi, çok daha karmaşık bir hale getirildi. Tabi şu anda konuşma-eleştirme vakti değil. Ama olası bir terso durumda yazılacak çok şey var.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Kaçak eti duyunca Reha bey buraya uğrar mı acaba?
    Etli butlu konu sonuçta. Hem de her anlamda.
    Ftr ye gidiyorsa gelemez. Git gel ftr yemek ufak tefek işler uykuya vakit kalmaz.

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Aslında sorunda tam burada , Kırmızı ette çeşitliliğe gidemiyoruz malum inanç dan dolayı; Deve üretmiyoruz, AT yemiyoruz, domuz hiç yemiyoruz, asyalılar gibi kedi köpekte yok , Balık desen ülke 3 tarafı denizle kaplı ama balık fiyatları Kırmızıdan daha pahalı...Geriye sığır ve koyun kalıyor , hatta keçi üretimi bile neredeyse yok...

Sonra bu et fiyatları neden yüksek diye yakınıyoruz...
    Ben onu karşı olduğum için söylemedim. Ayrıca yaban domuzu, at, eşek vs. bilmeden yediğimize oldukça eminim. Kendi adıma organik yaban domuzu etini tercih ederim.

8.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Valla doğru mu yaptılar yanlış mı bilmiyorum. KK her daim risktir. 6 kişiden oluşan masa, HDP-İYİ faktörü vs masayı her daim sallayabilir. Ciddi risklerle dolu bir yol. Ülkenin şu durumuna rağmen KK kazanır diyemiyorum. Son olaylar azımsanmayacak bir kitlede kırgınlık-kızgınlıkta yaptı zira. Devamı gelirse iş gitgide zorlaşır ve ne olursa olsun ihale en sonda KK ya kalır.

En baştan, kurgudan hatalar var. Kesinlikle her parti genel başkanına Cumhurbaşkanı Yardımcılığına karşıyım zira tanıyoruz oradaki bazılarını. Çok sancılı bir süreç ve kafa kafaya bir yarış olacak gibi. Muhtemelen 2023 seçimleri ile de bitmez bu süreç. Yeniden seçime gideriz.
    Hocam bundan sonra koalisyona alış. Bundan sonra hiç bir parti tek başına iktidar olamaz. Hele seçim barajını kaldır üç beş parti olmadan kimse iktidar olamaz. Akp den MHP den CHP den HDP den üçer beşer parti daha çıkar mecliste.

Sayfa 183/1009 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283683 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •