Sayfa 184/595 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon
Arama sonucu : 4756 madde; 1,465 - 1,472 arası.

Konu: BTCIM - Batı Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Form daki Şam şeytanlarına duyurulur bir önceki dönemden 3,5 kat fazla kar gelmiş. Övenler alsın biryerlerine yağlasın, şikayet edenler ise pzt si neden hala düşüyor bu hisse diye hayıflanmaya devam etsin. Burda sallandırılacak 4 tane nick var. Çok yakında hepsine pamuğu tıkıyacağım merak etmeyin
    Ne diyon hacı sen ya?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Herkeste bir atar herkeste bir ironi. Adam gibi bilgi almak imkansız burada

KAP: BSOKE [ ] BATISÖKE SÖKE ÇİMENTO SANAYİİ T.A.Ş. Herhangi Bir Otoriteye Mali Tablo Verilmesi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/740288
    Dosyalar:

https://www.kap.org.tr/ek-indir/4028...68f1ed05a80f84

Dönem karı veya zararı (30.320.189,87)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    665
    Fiyati asagiya cekmek icin mal dagitan zat lar,Bu bilancodan sonra bakalim tekrar yerine koyabilecekler mi ?

5. Beklerdimki biriside gelsin bu başarıyı takdir etsin,bu kadar niteliksiz eleştiri yapılan başka bir ortam hiç görmedim,sektörün can çekiştiği böylesine zorlu bir dönemde ciro ve karlılıkda inanılmaz bir başarı yakalanmış,aynı şartlara sahip limanı olan Bursa çimentonun tablosunuda bir inceleyin bakalım,kim bu işi beceriyor kim beceremiyormuş.

6.  Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    https://www.google.com.tr/amp/s/www....aber/amp/17821
    Böylece hissenin iki gündür neden bu kadar agresif satış yediği belli oldu,genelde Feyyaz bey demeç verince bu kadar sert satış olurdu ,ben bütün medyayı taradım hiç bir demeç bulamadım iki gündür,meğerse sebeb zam haberi imiş,tahtadaki kanıbozukların gözü o kadar dönmüşki hiç bir iyi habere tahammülleri yok,her türlü olumlu habere hisseyi aşağı çekerek cevap veriyorlar,lütfen siz böyle devam edin,Feyyaz bey yakında hepinizi bir kazığa bağlar.
    Bakalım kaç kişi aynı kazığa bağlanmış?Hafta sonu belli olur...
    Herkese iyi haftasonları dilerim.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    665
     Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Beklerdimki biriside gelsin bu başarıyı takdir etsin,bu kadar niteliksiz eleştiri yapılan başka bir ortam hiç görmedim,sektörün can çekiştiği böylesine zorlu bir dönemde ciro ve karlılıkda inanılmaz bir başarı yakalanmış,aynı şartlara sahip limanı olan Bursa çimentonun tablosunuda bir inceleyin bakalım,kim bu işi beceriyor kim beceremiyormuş.
    Oldukca basarili bir performans sergilemis.Hissenin gelecegine yonelik olumlu sinyaller gittikce guclendi.Daha oncede yazdigim gibi en kotuyu geride biraktik.En kotu donemin bilancusuda iste bu.Bundan sonra asagi trende oynamak bence el yakacak.Dilerim benim gibi sabirla bekleyen arkadaslar karsiligini gorur.y.t.d

Alıntı Originally Posted by EKSİPNOS35 Yazıyı Oku
    Beklerdimki biriside gelsin bu başarıyı takdir etsin,bu kadar niteliksiz eleştiri yapılan başka bir ortam hiç görmedim,sektörün can çekiştiği böylesine zorlu bir dönemde ciro ve karlılıkda inanılmaz bir başarı yakalanmış,aynı şartlara sahip limanı olan Bursa çimentonun tablosunuda bir inceleyin bakalım,kim bu işi beceriyor kim beceremiyormuş.
    1 sorum olacak siz şirketi iyi tanıyorsunuz.
    Yurt dışı satılan malzemeler Batı söke den mi alınıyor?(Batı sökenin ihracatı çok düşük bilançosunda)

YTD

Sayfa 184/595 İlkİlk ... 84134174182183184185186194234284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •