Onemli Gunler Banner
Sayfa 188/499 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 3987 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Güzel insan ellerine emeklerine sağlık...seviliyorsun...
    Gönlü güzel olan herkese selam olsun....Allah razı olsun...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

MZHLD Konsolide 2019/3 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): 228729 Yıllık Değ%:-87 Ana Ortaklık Payları: 106080 Yıllık Değ%:-88

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Merhaba,

Okuyorum ve izliyorum. Çukur geri döndü. Hayırlı olsun. 20 senenin verdiği tecrübe ile Sn. Zorlu gerekeni yapacaktır.
    Bilançolar güzel, bu şartlarda zarar yazmamak da marifettir.

Uzun zamandır ilk defa iki şirket de, aynı Ağırlıklı Ortalama ve AO'nın üzerinde kapattı. Bu güzel...

İyi bir gün temenni ediyorum.

Saygılarımla,

5. 3,62 gercekten çok basarılı...

6. TMSF ile Güçbirliği Grup arasında yapılan Protokolün ilgili maddesinde; "Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" ihalesinin feshedildiğinin yazılı olarak bildirilmesi halinde, Grubun 3 ay içerisinde ödeme teklifinde bulunacağı düzenlenmiştir.
    TMSF tarafından, 26.09.2018 tarihinde protokolün ilgili maddesi gereği ödeme teklifinde bulunulması talebi iletilmiştir. Tarafımızdan idareye cevaben, sözleşme hükmüne atıf yapılarak ihalenin fesih edildiği bildiriminde bulunulmadan ödeme teklifi istenemeyeceği hatırlatılmıştır.
    Bugüne kadar TMSF tarafından " Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü " ihalesinin iptal edildiğine/ fesih edildiğine dair tarafımıza bir tebligat yapılmamıştır.
    04.01.2019

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    TMSF ile Güçbirliği Grup arasında yapılan Protokolün ilgili maddesinde; "Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü" ihalesinin feshedildiğinin yazılı olarak bildirilmesi halinde, Grubun 3 ay içerisinde ödeme teklifinde bulunacağı düzenlenmiştir.
    TMSF tarafından, 26.09.2018 tarihinde protokolün ilgili maddesi gereği ödeme teklifinde bulunulması talebi iletilmiştir. Tarafımızdan idareye cevaben, sözleşme hükmüne atıf yapılarak ihalenin fesih edildiği bildiriminde bulunulmadan ödeme teklifi istenemeyeceği hatırlatılmıştır.
    Bugüne kadar TMSF tarafından " Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü " ihalesinin iptal edildiğine/ fesih edildiğine dair tarafımıza bir tebligat yapılmamıştır.
    04.01.2019
    Folkart çukuru iade ettiğine göre. TMSF tarafından “Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü " ihalesinin iptal edildiği haberini bekliyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Folkart çukuru iade ettiğine göre. TMSF tarafından “Ege Dünya Ticaret Merkezi Ticari ve İktisadi Bütünlüğü " ihalesinin iptal edildiği haberini bekliyoruz.

bence şirketın tmsf ıle yapılan bır protokolu var.sadece iptal yazısını beklıyorlardı.folkartta erken çıkmış olmamak için yasal sureyı doldurdu.Çunku konak beledıyesıne inşaat ruhsatı ıle ılgılı hıc bır basvuru olmadı..veya olamadı.sure doldu.m-kıbarca gerı verdıler...

Sayfa 188/499 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •