Sayfa 19/688 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 5504 madde; 145 - 152 arası.

Konu: ESEMS - Esem Spor Giyim Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. 5 yıldır zaten bitirdiler bizi. Perdeyi indirsinler oyun bitsin de kurtulalım . Bu ülke de SPK olduğu sürece çok gariban buralar da parasını kaybeder. Hisse senetlerini tuvalet kağıdı yapar. En azından umarım bu macera öyle yada böyle son bulsun biz de kurtulalım.

Bu adam aramızda mı? Bizi mi tollüyor yoksa bildiği bişey mi var?

3. Şahsi düşüncem, filmin sonuna geldik. Çok uzun bir süreden beri devam eden bir süreç bu. Burada 2 seçenek aklıma geliyor. 1. Sağ gösterip sol vuracaklar. Bir çok kişiyi korkutup mal toplayacaklar ve sonrası iyi haberler ile füze.2. Bu iş bitti artık dükkanı kapatacaklar. ytd

Alıntı Originally Posted by legenda1903 Yazıyı Oku

1.Çok çelişkili ifade,hem canını kurtarmaya çalışıyormuş,hem de herşey istediği gibiymiş...hele bak sen ya...Karar ver keyiflimi,dötünümü kurtarıyor....
    2.Umarım tabiii hisse düze çıkar...Şahsen 5 yıl önce sıfır araba parası yatırdığım hissenin pul olmasını istemem...
    3.Ha gelelim asıl meseleye...Gerçekten akşam gidecek evi bile olmayacaksa ben razıyım.Ama o düzenini yıllardan beri kuruyordur.Yoksa şirketini bu hale getirir mi..ben diyeyim 50 milyon ,sen de 100 milyon Tl bir yerlere yığmıştır.Şimdi batsa ne yazar,malları kaçırdıktan sonra...yeni bir şirketle gerçi yenisinede gerek yok,şu an adam utanmadan başka şirketler üzerinden yaptığı gbi para kazanmaya devam....yıllar önce yeşil gözlünün dediği gibi altlarında porchelerle dolaşmaya devam eder.olan bu forumdaki benim gibi sazan 5-6 kişiye oldu.. Bizleri çektiren de beter olsun.Sürüm sürüm sürünsün.yatalak olsun,felç olsun.olsun da olsun...İşbirlikçileri de beter olsun tabiii...Spk sı,burdaki işbirlikçileri....hepsi de beter olsun ....

Bu adam aramızda mı? Bizi mi tollüyor yoksa bildiği bişey mi var?
    1.Çok çelişkili ifade,hem canını kurtarmaya çalışıyormuş,hem de herşey istediği gibiymiş...hele bak sen ya...Karar ver keyiflimi,dötünümü kurtarıyor....
    2.Umarım tabiii hisse düze çıkar...Şahsen 5 yıl önce sıfır araba parası yatırdığım hissenin pul olmasını istemem...
    3.Ha gelelim asıl meseleye...Gerçekten akşam gidecek evi bile olmayacaksa ben razıyım.Bizleri çektiren de beter olsun.Sürüm sürüm sürünsün.yatalak olsun,felç olsun.olsun da olsun...İşbirlikçileri de beter olsun tabiii...Spk sı,burdaki işbirlikçileri....hepsi de beter olsun ....
    Son düzenleme : batık; 13-05-2017 saat: 00:24.

Ama en büyük suç,bu oluşumlara çanak tutan SPK da...Fetöcü müdürler nedirler...Son zamanlarda okuyoruz, yok spk şu patrona şu cezayı verdi falan feşmekan...Ky ya ,faydası olmadıktan sonra patronun alacağı cezayı ne yapayım...KY dava bile açmasına gerek kalmadan,o tarihler arsında kimler ne kadar zarara uğratılmışşsa bedelini ödet kardeşim....DMİSH(İDAŞ) hissesinde bizlere öyle dendi,dava açacakmışız..oldu birde onla uğraşalım.Sen devletsen kayıplarımız karşıla.sistemde kim ne zaman ,kaç liradan almış,kaç liradan satmış görmüyormusun......Neyse TEZ hocadan bu kadAr.Allah' a emanet...
    Bu hisse gözümde %95 bitmiştir benim için.Çıkmadık candan da umut kesilmez demişler ya...

6. spk 12 aylığa göre uyarı verdi. üretimsiz stok satışları söz konusuydu son bildirimde la gear üretimi + fason üretimi esem var.

Alıntı Originally Posted by kerizadam Yazıyı Oku
    https://www.facebook.com/groups/1229...0074363745028/ bitleselim tum borsa magdurlari ortak yazalim guclu olalim
    [quote name=&quot;palmet&quot; post=392765]çok olumlu olacagını zannetmiyorum[/QUOTE]<br />
    Çıkmayan candan ümit kesilmezmiş.Sesimizi duyurmak adına ben üye oldum.Sizlerde olun...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. 12 aylık ile 3 aylık bildirimler arasındaki farklara dikkat etmek lazım.
    şirket bu durumda yeni açıklama yapmak durumunda mıdır?

Sayfa 19/688 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •