Sayfa 19/183 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon
Arama sonucu : 1460 madde; 145 - 152 arası.

Konu: LKMNH - Lokman Hekim Sağlık

1.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    BGC 5.35 maliyeti nasil yapmiş olabilir fikri olan varmi ?
    *Hisse en yuksek 5.35 görmüş.
    *Bgc hiç satmadan sadece alim yapmiş.
    *Satanlardan satiş maliyeti 5.35 e yaklasan yok...
    Bu nasil olabilir ki ?

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Çok basit, karanlık odada o fiyattan tamamını BGC almış... Toplam işlem hacmi de o civarlarda... Onların bir hesabı vardır, demek ki 5,35 olması onlar için normal... Yarın direnç zorlamak isteyebilir. Eğer üstüne atarsa bu hafta iki defa çarpıp döndüğü diğer direnç önemli olacak... Ondan sonrasından onu iyice açılır ki, zirve tazelemek isteyebilir...

Haftalık güzel bir kapanış yapsa da haftasonu keyifli geçse, ne güzel olur...
    Dibe vurmanın en güzel tarafı ne biliyor musun?
    Bundan sonra hep yukarı...

2. Bgc ilk defa yapmıyor. 30000 lot malı 5.30'dan alabilirdi. Kapanışta 5.30 olurdu. Daha önceki alımları da böyle olmuştu. Yüksek kapatma pahasına 4-5 kuruş fazla veriyor hep. Mal toplamaktan ziyade fiyatı yükseltmeye çalışıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Bgc ilk defa yapmıyor. 30000 lot malı 5.30'dan alabilirdi. Kapanışta 5.30 olurdu. Daha önceki alımları da böyle olmuştu. Yüksek kapatma pahasına 4-5 kuruş fazla veriyor hep. Mal toplamaktan ziyade fiyatı yükseltmeye çalışıyor.
    Ben bilmiyorum bgc nin hareketlerini, onceki yaptiginda ertesi gun nasil gecmisti sn valentina... Bgc nin bu tar alinlari neye gebe

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Suni bir fiyat çektiği için ertesi gün açılış düşük olur. Gün içinde fiyatı belirleyen bir kurum değil. TEB banka virmanlıyor. Bıyıklı yabancı büyük ihtimal ve hep gün sonu kapanış seansında ortaya çıkıyor.

hissenin bu bant dan çıkmasını bekliyorsanız 50 günlük lere yaklaşmasını ve 3 - 4 hafta dolmasını bekleyin.bant kırıldığında haçim size inandırıcı geliyorsa her fiyattan girilebilir.şu anda oluşan şeyler arz talep dengesi.zayıf ellerin elenmesi için bu formasyonlar otomatikman oluşuyor.2 defa pivot kırmaya calişmış 1. ci cok erken olduğu için geri gelmiş 2. cisinde hacim yetersiz olduğu için geri gelmiş.

6.  Alıntı Originally Posted by VaLeNTiNe Yazıyı Oku
    Suni bir fiyat çektiği için ertesi gün açılış düşük olur. Gün içinde fiyatı belirleyen bir kurum değil. TEB banka virmanlıyor. Bıyıklı yabancı büyük ihtimal ve hep gün sonu kapanış seansında ortaya çıkıyor.
    Bıyıklı, bıyıksız bilmem hisseyi götürsün yeter ki... Adamla affedersin öpüşmeyeceğiz.
    Lokman'in tahtasını kim yapıyorsa gerçekten işini iyi biliyor... Dün dediğim gibi ilk direnci geçmiş görünüyor. Ötekini gececek gibi... Sonrası zaten önü açık diye düşünüyorum...
    Acemiyim, siz bana bakmayın...

7.  Alıntı Originally Posted by egelim Yazıyı Oku
    Bıyıklı, bıyıksız bilmem hisseyi götürsün yeter ki... Adamla affedersin öpüşmeyeceğiz.
    Lokman'in tahtasını kim yapıyorsa gerçekten işini iyi biliyor... Dün dediğim gibi ilk direnci geçmiş görünüyor. Ötekini gececek gibi... Sonrası zaten önü açık diye düşünüyorum...
    Acemiyim, siz bana bakmayın...
    Hacim düşük sanki.
    Insallah devam eder diyelim

8.  Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Hacim düşük sanki.
    Insallah devam eder diyelim

3~5 kuruş yukarılarda öteki direnci var... Orayı kırarsa teknikci üstadlar el atar. O zaman hacim de olur gibi...
    Dedim ya, tahta yapıcı isini iyi biliyor. Geçilmesin diye dirence 37~38 bin mal koymuş... Alımların gücünün arttığını görürse ya siler yada kendi alır. Yoksa mali kaptırabilir ama bence onda mal kaptıracak göz yok...
    Neyse,
    [B]Her şeyin başı sağlık[/B
    Son düzenleme : egelim; 10-03-2017 saat: 13:54.

Sayfa 19/183 İlkİlk ... 917181920212969119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •