Sayfa 190/747 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon
Arama sonucu : 5970 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    bu mirasyedilerin ne acelesi var anlamadım, belli bir sürede satmak zorundalarmı, birde ne kadar lot kaldı acaba satacakları.
    Temettü zamanını bekleseler daha iyi fiyatlardan verebilirlerdi, ölü fiyattan veriyorlar, var bir pislik ama hayırlısı.
    mirasyediler yok mirascı bir eğitim kurumu ölen kişinin çocukları yokmuş yatırımcı ilişkilerini arasaydınız öğrenirdiniz buralara çok küçük yatırımcı dadanmış demekki biraz daha düşeceğiz

2. tahminin mirascı kurumun bu hafta mallarını satıp kurtulabilir bu hafta bitmezse şubatın ilk haftası ak yatırıma kote ettirilen 3 milyon lotun tamamı biter..en kötü ihtimal şubat ayında biter 3 milyon lotun satışı..birde 7 lerden alanlar ile 7 in altında alanlar satışları olacak kar ettilermi birde onlar çıkışa izin vermeye bilirler asla YTD

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,942
    sanki 1 milyar tl sermayeli kağıt idare ediyor da kasılıp duruyor biraz mal alınınca
    ky tahtaya dadandı bence bu iyi oldu
    yıllarca 10.00 ortalama ve 3 usd ortalamalı malı yeni gelen ky almadı o aldı taşıyor dert onun derdi
    karatavuk miras malarına gelince nerde yumartlatacaklarını biliyorlardır biz bilmiyoruz
    mirasçının verdiği kadar malı alırsan tahtadan o zaman anlarlar anya ile konyayı
    gerçi bunlar Kayserili sanırım.

sıkıntı yok o verdiği mallara daha yüksek bedel verip geri alacak nede olsa.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

1 tl temettü verecek kağıdı 7 den satıyorlar.. Çok bonkör bir spek..y.t.d.
    Ne içindeyim zamanın ne de büsbütün dışında; yekpare geniş bir anın,parçalanmaz akışında bir garip rüya rengiyle uyumuş gibi her şekil,rüzgarda uçan tüy bile benim kadar hafif değil.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,942
    birde şu hava var

malın 1 milyonu geldi tahta 9 dan 7 ye düştü
    diğer iki milyon gelirse nereye düşermiş miş.
    temettü vermiyebilirmiş piyasa daraldı diye
    bunları bana bir müşteri temsilcisi arayıp anlatınca benim iştahım ayrıca kabarıyor nedense.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

6.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    birde şu hava var

bunları bana bir müşteri temsilcisi arayıp anlatınca benim iştahım ayrıca kabarıyor nedense.
    Sayın kentuf
    hangi kurumun müşteri temsilcisidir arayan şahıs. paylaşır mısınız?
    iyi günler

7.  Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    birde şu hava var

1 mlynu alan 2 de alır demişlerdir

latife bir yana baya baya yanlamışlar size,hayra alemet değil bu durum..
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

8.  Alıntı Originally Posted by benm Yazıyı Oku
    Sn; gunslinger, düşüşün başlangıç tarihi ile son kapanış tarihi arasındaki takas ve düşüncelerinizi paylaşabilirmisiniz.
    Sayın benm yoğundum geç yazabildim,,şuan ekranım yok ama tahminim bugünkü satılan hisselerle birlikte, satılacak 1.5 milyon civarı hisse kaldı.. hisse satışları en geç haftaya biter diye düşünüyorum..Satışlar bitince bir tepki olur ama devamının gelmesi için yeni haber ve beklentiler lazım..örneğin temettü vermeyip bedelsizmi verecek beklentisi, kanal istanbul gibi...bol kazançlar...
    "Duyduğumuz her şey kanaattir, vak'a değil; gördüğümüz her şey perspektiftir, gerçek değil..."

Sayfa 190/747 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290690 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •