Sayfa 192/214 İlkİlk ... 92142182190191192193194202 ... SonSon
Arama sonucu : 1706 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: METUR - Metemtur Otelcilik

1. süpersin metur aferin....günaydın herkese.....bol kazançlar...ben size 1 ay önce ısrarla merko çok ucuz demiştim .gıdada...neyse selçuk gıdada 3 aydır diyorum.....onunda zamanı geldi......MENDERES İM le dalga geçin siz .....menderessssssssssssss......yatırım tavsiyesi değildir......ben pek anlamam...

2. tamam...merkom gitti..selçuğum başladı....menderesim....******** spek habire topluyor fenaaa....meturuma zaten laf yok .....15 gün sonra size öyle bir çelik söyleyeceğim ki çok fenaaa az kaldı...bol kazançlar.zarbo.cmşir.mağnefito.muhteberu selçukoğlu vb....ytd....

3. para neki ?bu menderes pezevengi candan alıyor sattım gitti......bol kazançlar...ytd...

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Karma is a bitch

5.  Alıntı Originally Posted by egecballh1 Yazıyı Oku
    tamam...merkom gitti..selçuğum başladı....menderesim....******** spek habire topluyor fenaaa....meturuma zaten laf yok .....15 gün sonra size öyle bir çelik söyleyeceğim ki çok fenaaa az kaldı...bol kazançlar.zarbo.cmşir.mağnefito.muhteberu selçukoğlu vb....ytd....
    Çalının arkasındaydık. 2.75 ten baslayıp parca parca her tavanda verdim ben..son birkaçbin lotla bekliyorum hala..onuda veririm herhalde...Evet cok bekletti bizi ama sonunda cokta mutlu etti..Katkısı olan herkese tesekkürler...Dostlara selamlar...

6. aldım bugün bisürü % 7 yukardan....hayırslısı

7.  Alıntı Originally Posted by cimşit Yazıyı Oku
    Çalının arkasındaydık. 2.75 ten baslayıp parca parca her tavanda verdim ben..son birkaçbin lotla bekliyorum hala..onuda veririm herhalde...Evet cok bekletti bizi ama sonunda cokta mutlu etti..Katkısı olan herkese tesekkürler...Dostlara selamlar...
    selamlar kardeşim hoş geldin özlettin kendini..

8. kar realizede gelmiyor ..spek çıldırdı yine.....yine tavana gidiyor..az kaldı.....süperrr.ytd.

Sayfa 192/214 İlkİlk ... 92142182190191192193194202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •