Sayfa 192/952 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon
Arama sonucu : 7616 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. Eğer hükümet iş bankasından CHP hisselerini almazsa bu TSKB de kalkınma bankası ile birleşmezse bende bir şey bilmiyorum.... kesinlikle ve kesinlikle ytd.. uydurdum sallıyorum...

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by sertçetin Yazıyı Oku
    Eğer hükümet iş bankasından CHP hisselerini almazsa bu TSKB de kalkınma bankası ile birleşmezse bende bir şey bilmiyorum.... kesinlikle ve kesinlikle ytd.. uydurdum sallıyorum...

Kimse kendini kandırmasın tskb iş bankasınındır ve asla devlete geçemez.

3. Son günlerde bahsi geçen kalkınma bankasının tskb ile uzaktan yakından alakası yoktur.Tskb zaten çok başarılı bir şekilde yönetiliyor.Ancak piyasa değerine yansımıyor malesef.

4. o kadar soru sordum, bilgi veren çıkmadı !

bilgi, araştırma sıfır demek ki, kağıdı neden aldıgımız konusunda hiç ama hiç bir kimsenin bilgisi olmadıgı ortada malesef !

bu kafayla nasıl hisse alınıp borsadan para kazanmayı bekliyoruz anlamıyorum.

5. bakın hacim herşeydir.yani bir hisse alırken dönüşte hacim görürseniz beklenti vardır..ytd.

6. https://invst.ly/8opnm 5 DAKİKALIK ..YTD..CİDDİYE ALINAMAZ..

7.  Alıntı Originally Posted by Patent Vekili Yazıyı Oku
    o kadar soru sordum, bilgi veren çıkmadı !

bilgi, araştırma sıfır demek ki, kağıdı neden aldıgımız konusunda hiç ama hiç bir kimsenin bilgisi olmadıgı ortada malesef !

bu kafayla nasıl hisse alınıp borsadan para kazanmayı bekliyoruz anlamıyorum.
    Sen kendin neden araştırma yapmıyorsun. Beleşten Bilgi sahibi olmak istiyorsun. Bizim bilgimiz var sen merak etme. Ytd

8.  Alıntı Originally Posted by Hitit Yazıyı Oku
    Kimse kendini kandırmasın tskb iş bankasınındır ve asla devlete geçemez.

Bak bakalım kiminmiş .. ytd

Sayfa 192/952 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •