Sayfa 193/367 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon
Arama sonucu : 2933 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: Tarihte bugün ve viop

1. Nöri başkan naaaptın be yea. Reyizi indiri verdin hemen. Daha menbiçte mangal yepivereceydi reyiz.

2. sn ayvagübek adaşım meral aban için kurulan şemsiye açılmayacak gibi görünüyor ittifaklar çatırdıyor chp milletvekillerine eve dönün çağrısı yaptı söylediklerinizi dikkate alıyorum lakin meral abacık başgan nasıl olacak bir türlü kestiremiyorum tayyip agamı bu kadar kolay nasıl bitirecekler açsan birazcık pandoranın kutusunu şüle büle döküvee gari eteğindeki daşları...

topuklu efe seçilecek didiniz
    ben da 26 milyon kaset mi vaaa?
    didim.

incii aşular iki dürlüduür.
    kakma aşuu. yarma aşuu

kakma aşuu dutmaduu.
    15 emaneti bahçeden söküyolaaa.

100.000 imza lazum.
    hadi 1'i ben. öteki sen
    3.sü maral ablanun bizzat kendusu.
    kalduu 99.997 imza.

haydi cocuklaaaa. aşuyaa
    yok, yanluş oldu.
    imzayaaaa.
    Yazdıklarım, paylaştıklarım yatırım tavsiyesi değildir, herkes kendi kararını verir.

4.  Alıntı Originally Posted by yıkıkkentli54 Yazıyı Oku
    sn ayvagübek adaşım meral aban için kurulan şemsiye açılmayacak gibi görünüyor ittifaklar çatırdıyor chp milletvekillerine eve dönün çağrısı yaptı söylediklerinizi dikkate alıyorum lakin meral abacık başgan nasıl olacak bir türlü kestiremiyorum tayyip agamı bu kadar kolay nasıl bitirecekler açsan birazcık pandoranın kutusunu şüle büle döküvee gari eteğindeki daşları...
    Tayyip Agam basgan olmak icin % 51 almak zorunda. % 49, 9 alsa olamiyor.

Emme nisan referandumunu kaybetseydi, % 39'la bile kuvvetlendirilmis Cumhurbaskaniydi ve Binali gibin bir uzaktan kumandaliylan bu ulkeyi yonetiyor olacakti.

))))))))))))

Nisan referandumunda ne olmustu? Ankara, Istanbul, Izmir'i kaybetmisti, diger buyuksehirlerin de pek cogunu kaybetmisti.

Ysk'nin guneydogu vilayatlarinda, muhursuz 1 milyondan fazla oyu saymasi neticesinde referandum kil payi kazanilmisti.

Ayni Ysk bugun Hudapar'i secime soktu.

Ysk, Iyi Partinin secime girecegini acikladi. Yani Chpli 15 milletvekiline gerek kalmadi. Ilk turda Tayyip Agamin kazanamamasi icin Chpnin

kendi adayini gostermesi gerekiyor.

Yapilan hersey Meral Abacik'in oylarini arttirir.

Tayyip Agam, nisan referandumunu kazandiginda, kaybetmisti.

Neticeye 56 gun kaldi, Meral Abacik'in nasil kazancagini goreceksiniz, 56 gun nedir ki?

Benim merak ettigim bu kadar acik bir seyi nasil goremiyorsunuz? Hersey acik abi, ortada lem...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Duhul
    Mar 2018
    İkamet
    Kaçak Akinonya Şatosu
    Gönderi
    1,478
    ulla ayva rakıya ekmek mi banıyon sen?

6.  Alıntı Originally Posted by Proton Yazıyı Oku
    ulla ayva rakıya ekmek mi banıyon sen?
    Hee Neyzen Tefük mü sandin?

7. sn ayvagübek adaşım meral aban için kurulan şemsiye açılmayacak gibi görünüyor
    Abi sinci iki semsiye var. Biri Tayyip Aga semsiyesi. Bu semsiye, devletin bekasini one koyanlarin semsiyesidir. Dedik ki, kureselci olmayan, devletin bekasini one koyan Islamci, Ulkucu, Ulusalci, Muhafazakar hatta pek olmaz ama Liberallerin tamami bu semsiyenin altinda birlikte durabilir. Olmazsa olmaz sart, dini deger olarak goren bir laiklik anlayisidir. Yani bu semsiye Tayyip Erdogan, Devlet Bahceli, Kemal Kilicdaroglu, Hasan Fehmi Gunes, Ilker Basbug hatta Dogu Perincek gibi isimleri kapsayabilir. Meral Abacik da bu semsiyenin altindadir. Mesela Bulent Arinc da bu semsiyenin altindadir.

Ama Chp'nin % 80'i bu semsiyenin altina giremez. Cemaat bu semsiyenin disindadir. Abdullah Gul, Deniz Baykal,Ali Babacan, Demirel'in damadi, eski Mhpli ulastirma bakani Oktay Vural gibi isimler olmaz. Cunku bu isimler kureselcidir. Komutanlardan da Hilmi Ozkok, Ismail Hakki Karadayi, Cevik Bir vs...Selahattin Demirtas da olmaz. Ama Hdpli olup da pkkya teror orgutudur diyen olursa, ki bunu yanilmiyorsam bir kisi soylemisti, iste o da olur. Pkkya teror orgutu demeyenler olmaz.

Olacak olan, ilk semsiyenin icinde, idarenin Islamcilardan alinip, Ulkuculere verilmesi. Bu yumusak gecistir, sadece imaj degisir, rejim degismez.

Hayirli olan budur...
    Son düzenleme : ayvagobeknuri; 28-04-2018 saat: 08:53.

Sayfa 193/367 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •