Sayfa 193/1043 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1. Ayni fikirdeyim celik comak hocam sayesinde aylik cokta gozu olmadan belli kazanclar elde ettim.hocanin verdigi artis formasyonlarına gore kendi capimda araştırıp aliyorum hisseyi.Allah razi olsun.
     Alıntı Originally Posted by tasarruf Yazıyı Oku
    Bu formu takip edenler durumlarından memnun. Ben çelik çomak hocamızın yorumlarını takip ederek kendi capimda güzel kazançlar elde ettim.
    Karşılıksız kimseden menfaati olmadan zamanini ayırıp bilgi birikimini paylaşıyor.
    Burdan çelik çomak hocamıza tekrardan teşekkür ederim. Allah kendisinden razı olsun
    SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Şunu karistirmamak lazim celik comak hoca haftalık bazen 10 hisse paylasiyor sistemim al demis diyor gerisi bize kalıyor eger pc basinda hisse hareketi nedir nereye hedefler haftalık hacmi vs gibi 10 tane ise kendi suzgecinizden gecirmiyorsaniz zaten telegramdan farki kalmaz bu işin araci kurumlarda sistemlerine gore al tavsiyesi gonderiyor ama hepsi yukselmiyor kisinin kendi suzgeci onemli oldugunu vurgulamak istedim.

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Hocam hayırlı geceler tat için yorumunuzu alabilirmiyim,
    Teşekkür ederim...

4.  Alıntı Originally Posted by Speedy gonzales Yazıyı Oku
    Hocam hayırlı geceler tat için yorumunuzu alabilirmiyim,
    Teşekkür ederim...
    tatgd portföyümde var burada geçmiş zamanlarda paylaşmıştım..halen tutuyorum çift rakamlar beklediğim bir hisse 8.55 drenç kırılım sonrası hedef çift hanedir YTD

5. samat 2.11 fiyat ile kırılma noktasına yaklaştı bu hisseyi orta vade portföyüme alıyorum YTD

6. çoğu hissede ayı tuzağı var bunlardan biride dzgyo YTD

7. Hocam sizi yoruyorum ama gene sorayım sizin teknik olarak güzel gözüken dediğiniz listede 4.ay tutabilecegim dogru liman hangisi olabilir? Teşekkürler

8. ıttfh da zaman daraldı yukarı yönde kırılacak inticatörde sıkışma mevcut 3.50 civarlarına sert hareket edebilir daha önce paylaşmıştım hatırlatmak istedim YTD

Sayfa 193/1043 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •