Sayfa 199/996 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Test sayısı 3 te 1 oranında düşmüş
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    15li L yumurta 14,95TL olmuş, yılbaşında 9,95TL idi, bir önceki yılbaşı 5,95TL idi.
     Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Sn egeli yalnız siz maçı seyretmemişsiniz ,aman ha çok büyük bir kayıp,asrın en güzel maçlarından biriydi.İnternetden bulabilirsiniz, arjantin ingiltere maçını ve maradonanın muhteşem ikinci golünü mutlaka seyredin,benim ömrümce seyrettiğim en güzel goldü.Maradona orta sahadan topu aldı aniden saldırdı,koca ingiltere defansını ipe dizdi tek başına golü attı.O maçta sadece tanrının eli yoktu,ayağı da ordaydı.
    Ben seyrettim. İngilizler hakem desteği ole kırdı geçirdi. En az 2 kırmızı 4 sarı lazımdı o maçta kaç kart çıktı bilmiyorum ama hakem taraflı idi.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,942
     Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ben seyrettim. İngilizler hakem desteği ole kırdı geçirdi. En az 2 kırmızı 4 sarı lazımdı o maçta kaç kart çıktı bilmiyorum ama hakem taraflı idi.
    Bir de maçta bazı İngiliz taraftarların donlarını indirip kameralara popolarını gösterdikleri şımarıklık mı terbiyesizlik mi desem pislik sahneleri de vardı...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Tühhh... Yine yanlış girmişim, dolar gayme topigi diye Maradona'yı anma sayfasına dalmışım.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    USD yatırımcıları...Daha doğrusu USD nin yatırım olduğu bakış açısında ki paydaşlar...
    Çözülme noktasına kadar devam...Sizler bize lazımsınız, birileri taşımalı.
    Saygılar bol kazançlar

craps, pawnstar, svilengrad
    Ülkedeki en büyük döviz yatırımcısı dolarla geçiş garantili ihale alanlar. Onlarda sizin için gerekli tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ülkedeki en büyük döviz yatırımcısı dolarla geçiş garantili ihale alanlar. Onlarda sizin için gerekli tabi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yıl sonu diye maaşları yatmış demek ki... Üzülmeye başlamıştım buralarda göremeyince. Eve ekmek götüremez duruma düşmesinler , onlar da sonuçta işlerini yapıyorlar.

7. Bankada şube müdürü olan bir arkadaşıma sordum. Verdiği cevap dolarızasyon varmı diye. Düşünce yüksekten alanlar daha çok alıyor. Satış ağırlıkli değil dedi. Psikolojik harp yapılıyor şuan troller YouTube dekiler bile fikren satılmış olabilir. Bir yandan da bakıyorum. Dış kökenli bankalar habire 7-8 gibi fiyat veriyor. Onları vergiden mi yakaladı da bu açıklama yapıyorlar.

8. [B] Gerçek bir senaryo üzerine görüşlerinizi isterim.

Yarın 200 bin doları 7,65 ( bir ara görür ) den satarsak = 1 530 000 tl. eder. hani herkes dolar 7,20 görecek diyor ya ,

1530000 / 7,25 kur = 211034 dolar alabiliriz. Böylece eldeki 200 bin dolar , 211 bin dolar yapılır. Ya tutmazsa ... Ya tutarsa.

Sayfa 199/996 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249299699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •