Sayfa 199/262 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249 ... SonSon
Arama sonucu : 2090 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

Merhaba kıymetli ortaklar,
    Bugün carrefourdan 6 adet cam çorba kasesi aldım tavsiye ederim. Tabii ki paşabahçe aldım. Syg.

SM-A217F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Merhaba kıymetli ortaklar,
    Bugün carrefourdan 6 adet cam çorba kasesi aldım tavsiye ederim. Tabii ki paşabahçe aldım. Syg.

Selamlar ysfkrm hc Ereğli'de biraz nefes aldın sanırım, çorba içmeye mı geldin. Görüyorsun ki Şişede çorba peşinde kimse kalmamış, ben
    da nanın pesindeydim her daim. Düşse de ciksada farketmiyor.ytd

Sn. Spenc bu yıl corbamiz sise,ismen,tuprs,froto,ttrak,aksa sayesinde kaynadı. Temettü canavarı eregl nin işler i son 1 yildir iyi gitmiyor ancak düzelecegine dair umudum var. Sürekli ortaklık modundayım bu şirketlerde her daim sise paylarımı tutacağım evladiyelik hisselerden benim için yaşamın her alanında sisecam var markete giriyorum çay takımları, bira bardakları daha neler neler uçanı kaçanı kovalayamam elimdeki malları korursam bana yeter.
    Syg.

4. Şişesi olanın çorbası kaynar. Ezogelin tercih ederim, ev yapımı tarhanaya da hayır demem

Sn. Müzikal sizinle adreslerimiz eregl dışında aynı neredeyse sisecam 3.ve 4.çeyrek.sonuçları daha pozitif olacağa benziyor .
    Syg.

6.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Sn. Müzikal sizinle adreslerimiz eregl dışında aynı neredeyse sisecam 3.ve 4.çeyrek.sonuçları daha pozitif olacağa benziyor .
    Syg.

Evet benim portföyde olan hisselerin hepsi Ereğli hariç sizde de var Şişe benim için uzun vadeli portföyde yer alıyor. Bilançolarına çok takılmıyorum, hala büyümekte olan bir şirket. Birleşmeden sonra çok daha iyi yönetiliyor. Pazarında da sorun yok, Ereğli gibi dışarıdaki fiyatlara bağımlılığı yüksek değil, ürün gamı oldukça geniş. Favori hisselerimden.

7.  Alıntı Originally Posted by YSFKRM Yazıyı Oku
    Sn. Spenc bu yıl corbamiz sise,ismen,tuprs,froto,ttrak,aksa sayesinde kaynadı. Temettü canavarı eregl nin işler i son 1 yildir iyi gitmiyor ancak düzelecegine dair umudum var. Sürekli ortaklık modundayım bu şirketlerde her daim sise paylarımı tutacağım evladiyelik hisselerden benim için yaşamın her alanında sisecam var markete giriyorum çay takımları, bira bardakları daha neler neler uçanı kaçanı kovalayamam elimdeki malları korursam bana yeter.
    Syg.

Portföyün iyiymiş, giden hisselerin varsa gitmeyen hisseler her zaman iyidir, sevinmelisin o tip hisselerin surunmesine veya düşmesine! Ereğlide zor zamanlarda güldürür kimbilir. Piyasalarda pandemi sonrasının değişimini yaşıyor, bu bir döngü sürekli petrol sirketleri, enerji, bankalar vs kazanırsa diğerleri zor duruma düşer! Herşey birbirine kolere, denge gerekir ve herşeyin bir zamanı var! Ytd

Sn. Spenc portföy yapmaya başlarken en 3 gruba yani koç , iş ve oyak grubuna paylaştırdım sermayemi birinin işleri ters giderse diğeri omuzlar yükü diye ne yalan söyliyeyim en güvendiğim oyak idi neyse ki koç , iş grubu sayesinde ayakta kaldım. Burada yazmasakta yazsakta sisecam nadide bir eser rahmetli nasrullah ayan ölmeden bir kaç ay önce uzun vade biriktirilecek hissedir dedi her ne kadar ilave edemiyor olsamda elde ki paylarımı tutuyor olmam da benim için yeterli olacak bu şirket büyüdükçe hem hisse değeri hem de dağitacağı temettüler büyüyecektir.
    Syg.

Sayfa 199/262 İlkİlk ... 99149189197198199200201209249 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •