Sayfa 201/262 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251 ... SonSon
Arama sonucu : 2092 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: ARSAN - Arsan Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    4 bin lot olmasın o sıfır fazla olmuş sıg kagıt bu adamı çarparlar o sermaye ile bu kagıtta trade olmaz ytd. ben bugün dün aldıgım 4000 lotu zor sattım % 1 karla
    ama carpmadi..
    aylardir nerden satarsan sat geri alim firsati verdi. hergun ortalama 30 milyon islem oluyor tahtda. o kadar da sig degil. al sati cesaret edip deneyenyapabildi, cesaret edebilen ky ye helal olsun.

Akedaş 2021' de hangi yatırımları yapacak?
    2020 yılına göre çok daha fazla sayıda yatırım olduğu görülüyor.
    Akedaş katkısı 2021' de çok daha yüksek olacak diyebilir miyiz ?

https://www.akedasdagitim.com.tr/Yatirimlar

Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    4 bin lot olmasın o sıfır fazla olmuş sıg kagıt bu adamı çarparlar o sermaye ile bu kagıtta trade olmaz ytd. ben bugün dün aldıgım 4000 lotu zor sattım % 1 karla
    patron satışından sonra sığ olmaktan çıktı. dün 4milyon lot hacim vardı. 4000 lotla trade yapmaya tenezzül etmez o adam üstelik ben görüyorum işlemlerini. ayrıca 40bin lot öyle çok büyük sermayede değil arsanda. malını kademelere dağıttınmı pirana gibi alıyolar,biraz yukarı götürüp başkasına satıyolar. bu işlemleri öyle hızlı yapıyorlarki tahtanın altının boşaldığını bile göremiyoruz. sonuç tabi bas aşağı.

şunuda belirtmeden geçemeyeceğim. son 10 gündür ilk defa pastayı bu saatte bu kadar güzel görüyorum. hayırlısı bakalım.

Alıntı Originally Posted by parasever Yazıyı Oku
    Akedaş 2021' de hangi yatırımları yapacak?
    2020 yılına göre çok daha fazla sayıda yatırım olduğu görülüyor.
    Akedaş katkısı 2021' de çok daha yüksek olacak diyebilir miyiz ?

https://www.akedasdagitim.com.tr/Yatirimlar
    işte faydalı bir yatırımcı daha,hoşgeldin dostum. senin sorunu bende düşündüm,tabiiki diyebiliriz fakat arıkanlar ne der onu bilemiyoruz. bildiğim tek şey adamlar kansız,hissiz,duygusuz vsvsvsvs...

Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    patron satışından sonra sığ olmaktan çıktı. dün 4milyon lot hacim vardı. 4000 lotla trade yapmaya tenezzül etmez o adam üstelik ben görüyorum işlemlerini. ayrıca 40bin lot öyle çok büyük sermayede değil arsanda. malını kademelere dağıttınmı pirana gibi alıyolar,biraz yukarı götürüp başkasına satıyolar. bu işlemleri öyle hızlı yapıyorlarki tahtanın altının boşaldığını bile göremiyoruz. sonuç tabi bas aşağı.
    bugünde 25 ortalamayla 40bin lot malı yine verdi. umarım yolda kalacağı gün bugündür :)

7.  Alıntı Originally Posted by kuluçka Yazıyı Oku
    bugünde 25 ortalamayla 40bin lot malı yine verdi. umarım yolda kalacağı gün bugündür :)
    Bu tahtada 40k mal ile ky treade edebiliyorsa valla helal olsun
    varsa spek süzme salaktır.

8. Tahta sig gibi gozukuyor fakat ayni kademede 50 bin 100 bin lot islemler surekli oluyor.Onun icin 40 bin lot yazanda satabiliyor alis girende alabiliyor.kaygilari yok.veriyotlar aliyorlar.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 201/262 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •