Sayfa 201/1003 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon
Arama sonucu : 8024 madde; 1,601 - 1,608 arası.

Konu: Viop XLII

1.  Alıntı Originally Posted by sindoma53 Yazıyı Oku

gündüz paylaştığım grafta 2400-2380 bandı vermiştim.
    2400 lerden kapandı .
    bu bölge kırılırsa aşağıda kanal 100 günlük ortalamaya kadar boş.
    sol taraftaki daire içindeki gibi bir hareket gelebilir.
    bu yüzden yarın tepki hareketi ile başlayıp , makinaları görmek gerek bana göre , endeks ağırlığı olan badem spor tahtalarının grafları bozuldu.
    Baak sen
    Hayat hoş gerisi boş

2. 17 aralik 21 nisan 8 haziran tepelerindeki azalan sekilde macd tepelerine istinaden shortta israrla bekledim..kanirta kanirta olsada kismen hedefim gerceklesti.nasil olurda arada tepişirken long dan dayak yedim kendimi affedemiyorum

3. XU030YVADE 2610.25

Güzel bir gece oldu ..bakmayın atıştıklarımıza ..bunlar benim en eski dostlarım kol kırılır yen içinde kalır
    Hayat hoş gerisi boş

4.  Alıntı Originally Posted by gmt® Yazıyı Oku
    17 aralik 21 nisan 8 haziran tepelerindeki azalan sekilde macd tepelerine istinaden shortta israrla bekledim..kanirta kanirta olsada kismen hedefim gerceklesti.nasil olurda arada tepişirken long dan dayak yedim kendimi affedemiyorum
    Sabırsızlıktan ve hergün ekrana bakmaktan oluyor. Yoksa gıbraşmasan şortcu da lönkcü de kazanıyor bu piyasada sırayla suyu yükseltiyorlar balıklar karıncaları yiyor sonra suyu kesiyorlar karıncalar balıkları yiyor. Ya hep şortcu olucan yada hep lönkcü olucan, arada trade yapayım paraları daha çok katlayayım dersen, sıfır elde var sıfır... Benim gibi ne düşerken kazanırsın ne de yükselirken fakir gelir fakir gidersin.
    Sök tuşun birini, eline para geçtikçe aynı renge at sürekli, bi gün o renk gelir

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

5. https://www.hisse.net/topluluk/showt...65#post5960665

Sayın EMLAK

........

Üstat TÜRKOĞLU

-------

Tüm dostlarıma huzurlu bir gece dileylilerim

https://www.youtube.com/watch?v=sfj-exjoBKo
    Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sabırsızlıktan ve hergün ekrana bakmaktan oluyor. Yoksa gıbraşmasan şortcu da lönkcü de kazanıyor bu piyasada sırayla suyu yükseltiyorlar balıklar karıncaları yiyor sonra suyu kesiyorlar karıncalar balıkları yiyor. Ya hep şortcu olucan yada hep lönkcü olucan, arada trade yapayım paraları daha çok katlayayım dersen, sıfır elde var sıfır... Benim gibi ne düşerken kazanırsın ne de yükselirken fakir gelir fakir gidersin.
    Sök tuşun birini, eline para geçtikçe aynı renge at sürekli, bi gün o renk gelir
    reıs kırmızıya 14 kere ust uste katlamalı bastım rulette kaybettım...14kere ust uste sıyah gelme olasılıgını hesapla ....masa hılelı yanı
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

7.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    reıs kırmızıya 14 kere ust uste katlamalı bastım rulette kaybettım...14kere ust uste sıyah gelme olasılıgını hesapla ....masa hılelı yanı
    Ben anlıyamıyorum bu kadar nasıl hileli olabiliyor, bi ütsem bir daha hayatta gelmem buraya ama sürekli içerde kalıyoruz, nasıl bir sistemdir bu arkadaş paramız cücük gibi kaldı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023
    11.252,11 Since 18 Temmuz 2024

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    13,443
     Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Sen önce o terste kaldığın pozisyonlarında ..sonradan yazdığın -seans kapandıktan sonra,reverse duble tradelerine bi bak da ..sonra gel ahkam kes ..
    Ama gerçek işlemler değil mi? saatine kadar takasbank verileriyle...VOB böyle oynanır. sen anlayamazsın. Sendeki bir saplantı, REAL TİME..gerçi 2 tane kontrat ile yazsan ne olur yazmasan ne olur.

Vob böyle oynanır..teknik,oyun teorisiyle..açarsın x kontrat long...desteği kırdı mı,3x ile ters işlem yaparsın.nette eder 2x

Haydi gidip yatıver.GENÇLER DEVAM ETSİN

Sayfa 201/1003 İlkİlk ... 101151191199200201202203211251301701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •