Sayfa 205/1005 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon
Arama sonucu : 8035 madde; 1,633 - 1,640 arası.

Konu: Viop LVİ

1. Yoksulluk sınırı 55 bin lira olmuş..

https://twitter.com/BloombergHT/stat...Df6uQj4sg&s=19

2. Bu da yoksul olmayanlardan. Sistemin adamı hale gelip daha da zenginleşenlerden...Hadi bu en azından milyon dolarlık evde oturuyor...Aç açına gezenler Ya size ne oluyor??

https://twitter.com/yirmiucderece/st...N-c7mngJg&s=19

Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Bu da yoksul olmayanlardan. Sistemin adamı hale gelip daha da zenginleşenlerden...Hadi bu en azından milyon dolarlık evde oturuyor...Aç açına gezenler Ya size ne oluyor??

https://twitter.com/yirmiucderece/st...N-c7mngJg&s=19
    emre dayu....endeks beklentin nasıl bugün için.....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

gümüş ons şahlanmış sabah sabah.....haber mi var acaba....
    Sen af yolunu tut, bağışla, uygun olanı emret, bilgisizlere aldırış etme.

5.  Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    emre dayu....endeks beklentin nasıl bugün için.....
    Şimdi öncelikle bayramda kredili mal taşımak istemeyenlerin perşembe kredilerini kapatması lazım...Ama çoğu son dakikaya kalmak istemez...Hafta sonuna kredili girmek istemeyenler de zaten çarşamba kapatır ..
    Bayram sürecinde de gecelik faizi kullanmak isteyen olabilir.
    Sonuç olarak ben endekste bu hafta biraz baskı ve satış beklerim...Ama derinliği ne olur göreceğiz. Malum 20 hisseyi alıp, 500 hisseyi dengeliyorlar işlerine gelince...

6. s.a. gününüz aydın kazancınız daim olsun inş
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

7. Sahol ün bugün bilançosu açıklanacaktı... Görmeden çıkarmaları garip olmuş
    ........

Yatırım Finansman, #SAHOL-Sabancı Holding'i model portföyünden çıkardı

8. Yandaki komşu yaşlı bir çift,adam sanrım 70 civarı, benim evlat kızla konuşan sonrada el ile öpücük atmış ,
    Yoldan geçerken değişik baklamalar vs,dün bahçede oynarken bebeler sürekli bunlara bakmış, camdN para göstermiş, kameraya almışlar, hanım attı, duramadım kapiyi çaldım açmadı, iyikide açmamış gece zor durdum,
    Amca alzarmiy ne başlangıcı varmış, zaten suratı nursuz,ilaç başlamış neyse teyzeyle konuştum, kadınından kalpi
    Pilli çalışıyor, neyse rahatladım..

Niye yazdım bunu eğer o kapı açılsaydı belki haberlerde beni görürdünüz, aklı selim olmak her durumda şart.
    Bu hastalık her türlü psikolojik rahatsızlık veya kullandığı haplar bile rahatsızlık lari ortaya çıkarıyormus..

Sadaka vericem yine, az çok demeyin sizde verin ihtiyacı olana...
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 205/1005 İlkİlk ... 105155195203204205206207215255305705 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •