Onemli Gunler Banner
Sayfa 206/579 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 4625 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: AEFES - Anadolu Efes Biracılık Ve Malt Sanayii A.Ş.

Yağmur şidddetli yağıyor doluya dönüşmediğine şükredin...Öle 50-100 alacak gücümüz yok .2-3 tane mal alaağız da bu yağmur hiç dinmeyecek galiba....

2.  Alıntı Originally Posted by candyshop Yazıyı Oku
    Yazdıklarının gerçeklerle hiçbir alakası yok.

Efes'in yönetimi %43 pay sahibi olan AG Anadolu Grubu Holding A.Ş.'ye ait. AGHOL ise Yazıcı ve Özilhan ailelerinin müşterek yönetiminde olan Ag Sinai Yatirim Ve Yönetim A.Ş. tarafından yönetiliyor.

Bugün yapılan 10 milyon lotluk işlemle hiçbir şirketin yönetimi değişmez. Hayal kurma.

Dersen ki "patronlar, büyük ortaklar yurtdışı hesaplarından alış/satış yapıyorlar" o ayrı konu. Adam ticaretini yapıyor olabilir, fiyatı baskılıyor olabilir, yurtdışındaki malı Türkiye'ye çekerken büyük satış dalgası gösterip elindeki malı artırıyor olabilir. Bunların hepsi olabilir ama kusura bakma da bugün yapılan işlem hacmiyle şirketlerin yönetiminin değişmesi imkansız.
    Bak sana saygım var temelcisin , yine neşemi bozma. Zamanında seni uyardım Aghol'ünü sat Migros al dedim 13'ten dinlemedin. Ben şirketi bliyorum bana antlatma.

Bak yukarıda yazdım altın dedim, brent dedim ne olacağını anlattım. sahiplerinin karakterini piyasa Aghol'de tecrübe etti. Sen bu hisseden 1000 lot alsan bile onlara batıyor. O kadar zalimler ki kimseyi hissede istemiyorlar. Bunları kendin de dile getirdin.

3.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Haklısın. Ben de 2 aydır bunu fark ettim.
    Ben, mesela dolar grafiğinden etkilenenlerdenim

Bir de şunu fark ettim.
    Satıcı çok profesyonel.
    Borsada, pozitif hava varken, milyon lotları rahatça satıyor. (saydığınız gerekçelerle gelen çok ya)
    Negatif hava varken, pek kıpırdamıyor.
    Böylece, normalde düşük hacimli tahtada, hisseyi taban yapmadan, dilediği kadar lotları satabiliyor.
    Nitekim bugün 17,02'den 3 milyon lotu bırakıvermiş.

Gıda sektöründe, ucuz kaldı, yaz geliyor bira zamanı, şu kadar arsası var, vs. gerekçelerle, şişen senetlerden çıkan, geldikçe geliyor.

Benim afes'ler hanıma ait .. uzun zamandır elimizde. O son arsa olayında 21,80 den almışım, düşünün yani

4.  Alıntı Originally Posted by enkahramanrıdvan Yazıyı Oku
    Benim afes'ler hanıma ait .. uzun zamandır elimizde. O son arsa olayında 21,80 den almışım, düşünün yani
    Madem öyle sen yazma hanımın yazsın.

işlem miktari 10 milyon lotun ustune cikti !!!
    Son düzenleme : hayek; 18-05-2020 saat: 18:17.

6. Çarşamba 3-5 milyon lot daha satsın o yabancı bekliyoruz, burdayız.

bugun bir 2.5 milyon daha sattilar sanirim. citi takasina bakacagiz

8. Yukarıda belirttiğim gibi gerçek yabancı olduğunu sanmıyorum onların tarzı değil bu satış şekli. Özel emirle elindeki hisseleri alacak binlerce fon var ABD'de. Aslında tersini düşünüyorum birileri katakulli yapmak isterken malları kaptırıyor yabancıya.

Sayfa 206/579 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •