Sayfa 207/863 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 1,649 - 1,656 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

1. Biz bunda 27-30 hatta 75 😂ler diyoruz ama bu galiba 20 yi geçemiyecek galiba , 4.çeyrekte kardaki düşüşü dikkate alıyor bu makarnacı enver , sene sonunuda 16 altı kapatmasak bari , bilmiyorum ama adam herhalde malmı çıkıyor ne yapıyor , valla bende soğumaya başladım bu hisseden , sene sonu 120 kapatsa fk 6 olacak , temettü yüde mayısta açıklasalar o zamana kadar gider bu yine 20-16 arası , mayıstada temettü açıklamazlarsa maelesef 13 ve altı gider bu , elimizde kalır ******** klimasan

2.  Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    İndikatorleri bilmem ama ben bayağı soğudum . Birrrrrrrr

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Aslında ilk yükseldiginde 18 TL satıp bistten herhangi bir hisse alınmış olsaydı kat ve kat kazanç elde edilmişti.
    Bugün yerine konsa kar cepteydi...
    1.5 aydır bir yukarı bir aşağı gidip geliyor.
    Bir açıdan iyi tarafı yeni yıla giriyoruz ve beklentilerin en yüksek olduğu bir dönem arefesindeyiz. Şahsen hisse performansı yönünden daha zor bir son çeyrek bekliyordum. Hem sirket yönetimine hemde spek efendiye zerre güvenmiyorum. Geçmiş dalavereleri öyle hemen unutulmuyor.
    Hisse fiyatinida bu bilanço ile dusuremediler veya dusuremediler.Bu şekilde top çeviriyorlar.

Şimdilik sabırla izliyorum.

Teknik olarak yarın sanki birşeyler olacak gibi duruyor..
    Bol kazançlar..

..YTD..
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, kişisel görüşlere dayanmaktadır. "ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR "

3. Şahsi dusuncem ky nin eline mal vermek olsaydı amaç şimdiye kadar hisse en iyi ihtimalle 12 lerde olurdu. Şahsen 2 defa yukarıdan satıp aşağıdan aldım ama şuan kesinlikle al sat macerasına girmiyorum. Filmin sonunu merak ediyorum açıkçası . Hayırlısı bakalım.

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Belekkimi Yazıyı Oku
    Aslında ilk yükseldiginde 18 TL satıp bistten herhangi bir hisse alınmış olsaydı kat ve kat kazanç elde edilmişti.
    Bugün yerine konsa kar cepteydi...
    1.5 aydır bir yukarı bir aşağı gidip geliyor.
    Bir açıdan iyi tarafı yeni yıla giriyoruz ve beklentilerin en yüksek olduğu bir dönem arefesindeyiz. Şahsen hisse performansı yönünden daha zor bir son çeyrek bekliyordum. Hem sirket yönetimine hemde spek efendiye zerre güvenmiyorum. Geçmiş dalavereleri öyle hemen unutulmuyor.
    Hisse fiyatinida bu bilanço ile dusuremediler veya dusuremediler.Bu şekilde top çeviriyorlar.

Şimdilik sabırla izliyorum.

Teknik olarak yarın sanki birşeyler olacak gibi duruyor..
    Bol kazançlar..

..YTD..
    Bunun ne olacağı belli belekkimi , yine 16 altına dönüş git - gel , şaka gibi valla endeksede bağladı , bunda teknik meknik işlemiyor 2 aydır soğuyor 😂 sanki fk 10 lara geldi de dengeliyor 😂 , yatırım fonlarıymış öyle diyorlar ya 😂 ,yüzüne bile bakmıyorlar bu hissenin bence yatırım fonları , yatırımcıda gelmiyor , enver çevirip duruyor satmıyorsa,

5. Şirket bedelli mi açıklasa acaba , bedelli açıklayanlar yükseliyor 😂

Geçen hafta 16.50 idik. Simdi 18.01 hisse, Allah aşkına ne istiyorsunuz ? Her dakika her saniye yukarı mı gitsin ?
    ve daha iki ay önce 10 liraydı klimasan, iki ayda yüzde 80 vermiş nerede var bu kazanç ?
    Ve gerçekten yatırım yaptığınız şirkete güvenmiyorsanız burada durmanız inanılmaz mantıksız kusura bakmayın.
    Ayrıca teknik inanılmaz güzel işliyor.

26.12.2019

8. Bugün kapanış 17.35 yakışır. Yukarı kıracağı yok aşağı gevşeyecek muhtemelen.

Sayfa 207/863 İlkİlk ... 107157197205206207208209217257307707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •