Sayfa 21/45 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 358 madde; 161 - 168 arası.

Konu: GEDIK - Gedik Yatırım Menkul Değerler

Alıntı Originally Posted by Observe Yazıyı Oku
    9.00 - 9.10 arası 250k civarı alıcı oluyor. Dediğiniz gibi bu alımların çoğu satan kişinin kendisi olabilir ya da satıcı kişinin şerrinden korkuyor da olabilirler, takas takip etmediğimden kimde ne kadar var bilmiyorum. Hisse pek tekniğe bakmıyor ancak teknikte büyük bir flama var ve 3 haftaya kadar tamamlanıyor bu da bilanço tarihlerine denk geliyor. Orada da hareketini yapmazsa ayıp eder artık.
    Evet flama öyle böyle değil 20 21 ederi var ama. Gerçekten anlamıyorum observe. Bir insanoğlu az buzda değil paso 50 bin koyar mı yaw? İnadına son dakikalarda da koyuyor. Tamam anladık güçlüsün, paran çok ama derdin ne? Ya diyorum alan farklı aracı kurumlarla kendisi ve virmanla kısır bir döngü yapıyor. Desemki kurumsal ilkeler, vs. Yüzde 10 na geçmek için satış yapsalar erhan topaç, erhan gedik, ikisi de faaliyet raporlarında yajlaşık %20 payları var. Kapa bildirim yapmak zorunda. Belli ki bu 2 patron değil. Keza gedik yatırım holdingte satsa oda bildirmek zorunda. O zaman bu gedikten satan kim? Satıp bildirmeseler suç. Ki öyle yapmazlar, yatırımcı olarak şikayet hakkımız doğar lakin ihtimal vermem. Verhasıl işin içinden çıkamadım. Bu kasıtlı hareketlerle amaç ne? Hepsi uçtu gitti be. Yeniçeri gibi 3 ileri 2 geri işmen bile gitti. Senin derdin ne? Millet yükseltmeye korkuyor. Adam basar her an diye. Lakin şunu da gördüm buda yalan olabilir şöyleki, gedik 50 bin basıyor diğer kademelerde 200 500 700 lot var mesela 5 kademede, direk hepsi birden 1 er lota düşüyor. Bunu birkaç defa gördüm, çok ilginçti. Hiç küçük yatırımcı bırakmamışlar. Hepsi kendileri sanki. İnfoya bak, işmene bak, osmene bak. Bu aylatdırlı sürün sürün. Ne diyelim, deli birine çattık. Yapacsk bişey yok. Ne işmeni, ne akgrt mi ne devamı izliyorum. Çünkü onlardan eminim ama bu serseri mayın gibi bişey. Bakacağız nolacak?

Ya sabır. Adam 50 bin 9.1 satış koyup başladı gene. Allah ı. Yarabbim nasıl birisine çattık!

İşmen 9.60 bu 9.06! . Dan sonra rakmlar yer değiştirdi. İşmen bunu acayip tokatladı.

İşmen 9.8 bu 9.14 ne tokat yedik be ne tokat! Ve adam birazdan basar 9.1 na. Böyle rezllik olmaz. Sen gel nerdeyse 40 kuruş önde ol git 70 kuruş fark ye bir haftada. Sebep takıntılı bi vatandaş!

İnfo 12.6! Utanın be utanın. Aylardırlı süründün

Bi tavan çekse anca işmene yetişir belki çünkü tavan gelir mi bilinmez bilmem kaç gün. Verhasıl gedikle gardaş mı dersiniz katolik nikahı mı dersiniz, malı kitlediler mi dersniz bilmem yatımcısı olduk çıktık. Senin gibi kağıt var mı ya, bıraktım işmeni borsanın yğkselişni bile tınlamıyor, güya halka açıklık az, büyüme yüzdesi yani özsermaye kazancı dehşet ama kağıtta bir o kadar berbat dehşet.

7. Adi kağıt bende kızmaya başladım artık.

8. Araci kurumların her gün rekor işlem hacimleri ve komisyon geliri elde ettigi bu son dönemde son 5 aydir yatay seyreden bu hissenin artık yavaş yavaş demir alma zamanının gelmiş olması lazım diyerekten ufaktan ufaktan pozisyon almak lâzım.

Kagitta bariz baskı var burada arkadaşlarda bahsetmiş. Gun ici anlik izleyince de çok bariz belli oluyor bu baskı. Ben temel analize inanan bir yatirimciyim. Bence temeli güçlü bir hissenin önünde hiçbir güç duramaz. Baskı bir yere kadar devam edebilir ama su akar yolunu bulur elbet .

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 21/45 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •