Sayfa 21/1004 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Viop - XXX

Alıntı Originally Posted by fuzzy_logic Yazıyı Oku
    IMFye gitmek bundan sonraki sossal demokrat+popülist hükümetin sırası.
    Ecevite yaptırdıkları gibi.
    Önce bunlar gitmden herşeyi talan edecek, ondan sonra popülist parlak çocuklar gelip "enkaz devraldık, acı reçete" diye başımızda bekçilik yapacak.
    Onlar da vazifelerini tamamlayınca hadi bir tur daha diycekler
    Bir alternatif daha var, AKP'yi tarihe gömüp, bu işi Davudov-Dedecan ikilisine yaptırmak. En çok istedikleri de bu çünkü bu ikili ağababalarının lafını iyi dinlerler.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    bence kasa +20.000 artmıştır.
    Üüüüleyse fişi çektiler demektir. gırmızı da kimse long acmaz çünkü,bakalım bakalım merak ettim şimdi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

3.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Borsa hep kumardı kumar olmaya da devam edecek..
    Yönetim kurulundakiler lökür lökür yabancı kurum üzerinden satarken sen direnç destek alçalan takoz diyorsun..
    Adam ellerini ovuşturuyor oh oh bizim 20Milyon lota alıcı çıktı diyor..
    Sen yatırım diye alıyorsun dolar krizi patlıyor..
    Yatırım diye alıyorsun pandemi patlıyor..
    Yatırım diye alıyorsun ABD ile kavga çıkıyor..

froto 6 ayda 80 den 160 a gitse yatırım..
    ama böyle 10 günde giderse kumar..

mesela zamanlama o zaman..fiyat değil..
    bunu anca bir kumarbaz söyler...

gerçek yatırımcı f/k lar ile pd/dd leri ile borç alacak dengesi ile satışlar karlar favök lerle ilgilenir çünkü..

12 tl de bile pahalı olan hekts 28 tl de..git bak hepsi uzun vade yatırımcı ama hepsi de memnun..Kimse çıkıp ula bu kağıt bu kadar etmez demiyo..

Pozlar sizden yana olunca yatırım
    Olmayınca kumar mı yada..

gülüyorum sadece
    bu düşünceye imzamı atarım bende çok çektim bu bahsettşğinizden.!!

Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    reis kılışdara suç atsa da mı olmaz.!!
    Atmasına atar da tutmaz, "Cumhurbaşkanlığı yeni sistemi CHPnin işi" dedi ama kimse yemeyince bir daha tekrarlamadı

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Üüüüleyse fişi çektiler demektir. gırmızı da kimse long acmaz çünkü,bakalım bakalım merak ettim şimdi
    endeks 1 aylık desteğinde bozkurt hocam cidden bende merak içine girdim bakalım 1540 seviyesi salınca gömecekler mi..
    1540 altında bende 1510 a kadar boş ama yavaş gömseler iyi olur malumunuz sert tepki gelir falan ...
    BAKINIZ 1694 gene çalıştı ama long olamadık o ayrı 1 kontrat işlem devam hocam saygılar.!!

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Atmasına atar da tutmaz, "Cumhurbaşkanlığı yeni sistemi CHPnin işi" dedi ama kimse yemeyince bir daha tekrarlamadı

hocam çok iyi hatırlıyorum benden başka bu sözü bilen de varmış.!!tanık olan da
    çevremde konuşulunca bizim mersinli cihangir gibi oluyordum vallaha sevindim.!!

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku

hocam çok iyi hatırlıyorum benden başka bu sözü bilen de varmış.!!tanık olan da
    çevremde konuşulunca bizim mersinli cihangir gibi oluyordum vallaha sevindim.!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,641
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Hepsine bakılmış, incelenmiştir diyorsun..kimin eli kimin cebinde belli değil, neyi, kimi inceleyecek...hatırlı biri aramış, iptal etmişlerdir işlemleri.

22 yıldır aktif bu işlerin içindeyim..senin hem tecrüben, hem geçirdiğin yıl daha fazladır...bu iptal işi kaç defa oldu bu şekilde...ortada tavan vs olmasa çok da önemli değil..ya da vadeli bacağı olmasa yine çok önemli değil...ama bugün yaşadığımız durum bence çok enteresan.

sen, bu spk ve bist yönetimine güveniyorsan, yanlış yapmayacaklarına inanıyorsan, zaten diyecek lafım olmaz.
    anlaşamayacağız özellikle böyle klavye başında.

yüz yüze konuşsak belki ikna edebilirdim.

ben ne yazdım ava giderken avlanmışsın.

spot la aynı fiyattan mı almış hayır.

yönetimine güvenmediğimiz bir şeyin piyasasında da işlem yapmamak lazım .

yöneticiler hatırlı biri aradı diye her hangi birşey yaptırsa alt kademede çalışanlar bunu hiç bir yerde ağızlarından kaçırmazlar mı.

neyse uzun iş. iyi akşamlar.
    Bear_Bull
    @BearBull26

Sayfa 21/1004 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •