Sayfa 21/1005 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 8037 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Viop LVll

1.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    ya yemin ederim oyunu kuran muthis oynuyor sizin beyin damarlarınıza kdr biliyor adamlar beyninizi nabzınızı herseyinizi okuyorlar tek tek lot sayıyorlar biz ise sadece oyunu oynayan figuran ...
    Bu yüzden zaten günlük işlem yaparak ne paranı ne de uzun vade akıl sağlığını koruyabilirsin..

Kararını verip ya yukarı yada aşağı pozisyonunu ayarlayıp arkana yaslanacaksın..
    Kar-zarar kardeştir.
    Doğru öngören kazanacak gene...

Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    şu an hiç olmadıgı kdr full zararla borsa defterini kapatasım var o kdr yılgınım !!! yahu mayıs ayında kayıncolardan aldıgım dolarları bir kenara attım borsaya girerim diye elim gitmedi bozdurmaya orda bile pasif gelir olmus allahtan borsaya girmedim baya param giderdi yani altın dolar yerinde saysada en azından zarar etmiyorsun !!! onu bırakın 2 sene önce aldıgım coinler bile dolar bazlı nerdeyse kar edecek ama eregli gibi hisseler her türlü zarar BORSA PİŞMANLIKTIR !!!
    en tepe 9 bin, şimdi 8600. nasıl zarar oluyor?

Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    şu an hiç olmadıgı kdr full zararla borsa defterini kapatasım var o kdr yılgınım !!! yahu mayıs ayında kayıncolardan aldıgım dolarları bir kenara attım borsaya girerim diye elim gitmedi bozdurmaya orda bile pasif gelir olmus allahtan borsaya girmedim baya param giderdi yani altın dolar yerinde saysada en azından zarar etmiyorsun !!! onu bırakın 2 sene önce aldıgım coinler bile dolar bazlı nerdeyse kar edecek ama eregli gibi hisseler her türlü zarar BORSA PİŞMANLIKTIR !!!
    dün sabah sorduğunda banka alsan zararı en az %5 indirmiştin
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4. Lemur abi gel sana 20 taleden petkim verelim, 22 olunca geri satarsın zararının birazını kurtarırız

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

5.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Lemur abi gel sana 20 taleden petkim verelim, 22 olunca geri satarsın zararının birazını kurtarırız
    aman hocam eksin olsun nefret ettim sanayi hisselerinden en iyis banka ve ya finansmıs sonucta hep hazır para )
    Yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by lemur Yazıyı Oku
    aman hocam eksin olsun nefret ettim sanayi hisselerinden en iyis banka ve ya finansmıs sonucta hep hazır para )
    Halkbank bunu beğendi

7.  Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    en tepe 9 bin, şimdi 8600. nasıl zarar oluyor?
    Bu atıl bir yaklaşım...

Benim portföyde bir dünya kağıt oluyor tepeye göre baya uzaklaşanlar var.

8. bir çok yıldız pazar ana pazar kagıdı geberdi yanları soylemıyorum bile )
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 21/1005 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •