Sayfa 212/509 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon
Arama sonucu : 4066 madde; 1,689 - 1,696 arası.

Konu: TTKOM - Türk Telekom

1.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Sasa , smart yine gidiyor 5-6-7 puan. Öyle hisselere hiç işim olmaz. Balonlar eninde sonunda patlar. Bilançoyu bekleyeceğiz. Faturalar malum katladı. Bilançolara katlayacak eninde sonunda....
    Bu çeyrek de kötü gelecek.

Milleti dökmek için 3 aylari daha var..

Kim ne derse desin fırsat maliyetinden para kaybettik.

1 yil once aldığım senetlerden %150 den az prim yapan tek senet ttkom kaldi.
    18 bile olsa alternatif getiriyi ancak getirecek.

300000 lot ttkom ile sanırım enayiler listesinde ilk 500 e girerim ;)

2.  Alıntı Originally Posted by miami Yazıyı Oku
    Bu çeyrek de kötü gelecek.

Milleti dökmek için 3 aylari daha var..

Kim ne derse desin fırsat maliyetinden para kaybettik.

1 yil once aldığım senetlerden %150 den az prim yapan tek senet ttkom kaldi.
    18 bile olsa alternatif getiriyi ancak getirecek.

300000 lot ttkom ile sanırım enayiler listesinde ilk 500 e girerim ;)
    Bende var 500 bin. Hiç pişman değilim. Kenarda az para biriktiriyorum. Eğer olaki 11 lere doğru salarsa çakacam tahtacıya. Tahtacı gıcık olsun. Moralini bozayım yeter...öyle piskopatım yani,������
    yazdıklarım yatırım tavsiyesidir. beni dinleyin görün ebenizinkini.

3.  Alıntı Originally Posted by temelci Yazıyı Oku
    Bende var 500 bin. Hiç pişman değilim. Kenarda az para biriktiriyorum. Eğer olaki 11 lere doğru salarsa çakacam tahtacıya. Tahtacı gıcık olsun. Moralini bozayım yeter...öyle piskopatım yani,������
    Ben ilave ttkom almam artık.
    Turkiye borsasina girerek, risk almıştım
    Realizasyon yaptim çıktım.
    Bu arada telekomünikasyon şirketi almaya devam ediyorum Abd'de.

Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Benim maliyet 1 usd, enflasyona da zaten dibine kadar zarardayız.
    sn Bawer merhaba, vesbe den erken ayrıldım.. bir senedin haftalıkları iyi olmayınca günlükler de çayırda oluyor..

TTKOM daİnşallah maliyetineze ulaşır ve kara geçersiniz..TTKOM da haftalıklar çok ilgi çekici olmasa da aylılar 11.99 üzerinde kaldığı sürece güzel... aslında haftalıklarda bir sıkışma içinde 12.09-06 üzerinde kaldığı sürece bu sıkışmanın 3 hafta sonra sonucu görülebilir..turkuaz 3 haftadan bu yana tut konumunu sürdürüyor.. günlükte adam olacak 12.77 ve öldukça önemli bir direnç.. senet hareketine başladımı yorum yapmayı kesıyorum.. yarın güzel bir hareket yaparsa, gidenin arkasından konuşmam, dedikodu olur..
    kazancınız bol ve daim olsun..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    sn Bawer merhaba, vesbe den erken ayrıldım.. bir senedin haftalıkları iyi olmayınca günlükler de çayırda oluyor..

TTKOM daİnşallah maliyetineze ulaşır ve kara geçersiniz..TTKOM da haftalıklar çok ilgi çekici olmasa da aylılar 11.99 üzerinde kaldığı sürece güzel... aslında haftalıklarda bir sıkışma içinde 12.09-06 üzerinde kaldığı sürece bu sıkışmanın 3 hafta sonra sonucu görülebilir..turkuaz 3 haftadan bu yana tut konumunu sürdürüyor.. günlükte adam olacak 12.77 ve öldukça önemli bir direnç.. senet hareketine başladımı yorum yapmayı kesıyorum.. yarın güzel bir hareket yaparsa, gidenin arkasından konuşmam, dedikodu olur..
    kazancınız bol ve daim olsun..

Yorumlarınız için teşekkürler, tüm hisseler beli bir doyma noktasına ulaşınca mecbur bunlara yönelecekler.
    Bugün Tcell %5-6 yaptı, yarına da bizimki yapsa keşke, bir %5 bile yapamıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yorumlarınız için teşekkürler, tüm hisseler beli bir doyma noktasına ulaşınca mecbur bunlara yönelecekler.
    Bugün Tcell %5-6 yaptı, yarına da bizimki yapsa keşke, bir %5 bile yapamıyor.
    Tcel yine önde gidiyor, 26.5 oldu, bizimki 13 bile diyemedi.

7. Tecelle fena daldılar, dün de öyleydi, bizimkine de sıra gelecek elbette.

Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    günlükte adam olacak 12.77 ve öldukça önemli bir direnç.. senet hareketine başladımı yorum yapmayı kesıyorum.. yarın güzel bir hareket yaparsa, gidenin arkasından konuşmam, dedikodu olur..
    yeni yazmaya başlamıştım yorum hakkımı elimden aldılar..
    bana müsade.. kazancınız bol ve daim olsun.
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

Sayfa 212/509 İlkİlk ... 112162202210211212213214222262312 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •