Sayfa 214/570 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon
Arama sonucu : 4559 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: TLMAN - Trabzon Liman İşletmeciliği A.Ş.

1. Arkadaşlar sert yada yumuşak şekilde şikayetlerinizi aşağıdaki adrese bildirin.Ben bildirdim sizde bildirin.

yatırı[email protected]

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Marmara'nın GÜNEYDOĞU sahili
    Gönderi
    9,640
    düştükçe alıma devam ,bu tahta yapıcı gavatın maliyeti benden daha fazla

okuyorsan buraları ,biraz daha düşürmezsen namertsin !

bekliyorum aşağıda.

3.  Alıntı Originally Posted by tinkir Yazıyı Oku
    limanı kapatıyorlar galiba haberimiz yok bu nedir arkadas
    Anladığım birilerine devrettiler bir süre bellirli bir yere kadar ama neresi onu bulmak gerek.oraya kadar mermiyi bitirmezsek her türlü yarayı alır.bu sebeble 100 lot max alış giriyorum ve nereye girdiysem heryerden verdi elime neyse derviş hesabı olur elbet bir gün acelem yok nasılsa ırz peçetesi

4. bu kâğıttaki durumun haber kanallarında yayınlanması gerek bole oldumu kimse halka arza girmez bir daha; aslında devletin kurumları calıssa nasıl oluyorda bu hale geliyor diye soruşturur

5.  Alıntı Originally Posted by MAKO Yazıyı Oku
    Anladığım birilerine devrettiler bir süre bellirli bir yere kadar ama neresi onu bulmak gerek.oraya kadar mermiyi bitirmezsek her türlü yarayı alır.bu sebeble 100 lot max alış giriyorum ve nereye girdiysem heryerden verdi elime neyse derviş hesabı olur elbet bir gün acelem yok nasılsa ırz peçetesi
    ya bu kâğıdın gerçek ederi 1000 tl diyse o zaman napacaz ?

6. 10 kademe alışta 1000 lot var

7. Güzel bir kar dışında bişey hareketlendirmez bu kağıdı oda kar satışı olarak kullanılır hemen kaçmak lazım o zamanda

8.  Alıntı Originally Posted by tinkir Yazıyı Oku
    ya bu kâğıdın gerçek ederi 1000 tl diyse o zaman napacaz ?
    Çok örnekleri var ırzların gerçekten berbat...şahsım savaşır.kişi ise kendi işini en iyi bilir.gazamız mübarek olsun işşmiz zor.

Sayfa 214/570 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •