Sayfa 214/742 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon
Arama sonucu : 5931 madde; 1,705 - 1,712 arası.

Konu: MNDRS - Menderes Tekstil

1. rıza bu sağı solu belli olmaz

2.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    rıza bu sağı solu belli olmaz
    bu yıl da zarar açıklarsan imtiyazların kalkacak

hadi bakalım.. benim vaktim var.. ben beklerim..

3.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    bu yıl da zarar açıklarsan imtiyazların kalkacak

hadi bakalım.. benim vaktim var.. ben beklerim..
    zarar açıklarsan ilk ben gideceğim spk ya.. aha bu şirket 5 yıl üst üste zarar açıkladı hakim hissedar olan akça holdingin imtiyazlarını kaldırın diyeceğim

4.  Alıntı Originally Posted by minikyatirimci Yazıyı Oku
    zarar açıklarsan ilk ben gideceğim spk ya.. aha bu şirket 5 yıl üst üste zarar açıkladı hakim hissedar olan akça holdingin imtiyazlarını kaldırın diyeceğim
    dostum şu imtiyaz konusuna takmışsın.. şahsi düşüncem gerek yok.. çünkü imtiyazlı hisselerin oy oranı bizimkiyle aynı.. oy oranının değişmesi için spk ya başvurdular spk onay vermedi.. konuda kapandı.
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

5. 116m lot piyasada gerisi akça holding, yöneticiler ve diğer ufak çaplı şirketlerinde. yani 134m lot civarı kontrollerinde..
    YATIRIM, sonu yanlış giden SPEKÜLASYONDUR. EĞER, zamanında spekülasyondan çıkmazsanız MECBUREN yatırımcı olursunuz.

6.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    dostum şu imtiyaz konusuna takmışsın.. şahsi düşüncem gerek yok.. çünkü imtiyazlı hisselerin oy oranı bizimkiyle aynı.. oy oranının değişmesi için spk ya başvurdular spk onay vermedi.. konuda kapandı.
    dostum yanlış biliyorsun.. yönetim imtiyazı var a grubu payların.. ordaki imtiyazın kalkması demek %50den fazla açıklık olamaz anlamına geliyor..

biraz daha esas sözleşmeyi iyi okumanı tavsiye ederim yorum yapmadan önce..

imtiyazı elinde tutup %99unu şu an satabilir ve şirketin yönetimini de kendi belirler..

spk nın ayrıca takdir hakkı yok.. kanun imtiyaz kalkar diyor..

7.  Alıntı Originally Posted by mdal Yazıyı Oku
    116m lot piyasada gerisi akça holding, yöneticiler ve diğer ufak çaplı şirketlerinde. yani 134m lot civarı kontrollerinde..
    en az 190m lot kontrollerinde.. yıllarca kağıdı topluyorlar.. sadece kapta ve finansal raporda yazana bakmak yanıltır

8. bir spekülatörün en büyük korkusu patrondan mal yemektir.. daha büyük korkusu da mal yedikten sonra bedelli yemektir

bunları öğrenmeniz lazım

Sayfa 214/742 İlkİlk ... 114164204212213214215216224264314714 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •