Sayfa 216/300 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,721 - 1,728 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Yokmu şu şirket sahibi yatırımcısının kanını emen mezalime haddini bildirecek bir devlet kurumu.Şirketi elinden alsınlar.Hep üçkağıt dalavere peşinde.Tahsisli söylentileri kasım 15 de başladı şubat 15 olacak neredeyse hala spnuçlanmadı.Bu ne aymazlıktır.Kayyum atansın.Devlet kurumlarına ve dahi güvenlik güçlerine çağrımdır.Yurt dışı yasağı getirilsin bu kişiye.Elinde ne var ne yok el konsun.Geçmişe dönük yaptığı işlemler ve haber akışı incelensin.Şirket kayıtları ve başvuruları incelensin.Yapacağını söylediği yatırımlar yıllardır şirketlerinin içinin boşaltılması incelensin.Burası bir hukuk devleti değil midir?Bu gibi bir yatırımcı düşmanına devlet neden hala göz yumar?

Bimer e yaptığım şikayet işlemlerin inceleneceği yönünde idi.Peşini bırakmıyorum.Şirketin kaderinin bu adama bırakılmasına karşıyım.Devlet el koysun şirkete.Sonra gerekirse batsın ama bu arkadaş servet transferi yapamasın bundan sonra.

2. Tan Egeli

Yönetim Kurulu Başkanı

Delaware Üniversitesi İşletme bölümünden 1992 yılında mezun olan Tan EGELİ, 1994 yılında Carnegie Mellon Üniversitesi, Tepper Business School’dan Yüksek Lisans (MSIA) derecesini almıştır.

Profesyonel kariyerine 1994 yılında Citibank’ta başlayan Egeli, özellikle uluslararası sermaye piyasaları ve varlık yönetimi konularında sorumlu olarak 1996 ve 2001 yılları arasında sırası ile Citicorp Menkul, İnter Yatırım Menkul ve BSI Bayındır Menkul şirketlerinin..........
    Adamın bitirdiği üniversitenin adı delavare)))))))

Alıntı Originally Posted by arzum Yazıyı Oku
    15 günlük süreyi bilmiyorum ama su an baska hissedeyim bir gözüm bu hissede.44m tahsisliyi alacak adam veya bu kadar parayi bir insanin baglamasi icin beklenti olmasi lazim.alacak olan 6 ay satamayacak spk şart kostu.ilk firsatta alip 5-6 ay yatacagim.elinde olanlar zarari olanlar sabirli olsun derim.borsada kolay para kazanma olayi yok.daldan dala atlamak portföyü eritir.y.t.d.

arazilerinden petrol doğalgaz çıkarsa,millet 44 milyonu ancak bağlar,
    ya da galiple anlaşması lazım,,,galip mutlaka bir formül bulur.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

7 Şubat günlük takas
    Screenshot_20180207-205352~2.jpg
    Attached Images Attached Images
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

5.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    arazilerinden petrol doğalgaz çıkarsa,millet 44 milyonu ancak bağlar,
    ya da galiple anlaşması lazım,,,galip mutlaka bir formül bulur.
    Tahsisliyi yani 44m lot kimin alacagi veya hangi kuruma verilecegi belli olsun fiyata bakmam 1 tl de olsa alirim.simdilik izliyorum.y.t.d.

6. Ne oldu bir olumsuzluk mu var yoksa, bu %40 lık hareket bandında kimler kazandı kimler kaybetti.
    İstikrar yok ki kâğıtta, Yatırımlık değil kumarlık. Yine bir çok mağdur yoktur inşallah diyeceğim ama bu kadar kağıdı kimin eline verdiler.
    İstikrar, güven ve doğruluk istiyorum.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7. 95 ten benim elime verdiler galiba ;)) bugün şirketi aradım 22 şubatta haber göndereceklerini söylediler.. Kaç gündür arıyordum sonunda toplantının olmadığı bir zaman a denk geldim.. Hergün bir aracı kurumun eline yüklü veriolar takasları inceleyin bir derim ve özellikle elinde olan arkadaşlar ısrarla şirketi ararsa daha olumlu olacağını düşünüyorum..telefon numarası sitesinde var elinde olan arkadaşlar muhakkak arasın..

8. 0212-343-0626 bu numara arkadaşlar arayın yatırımınıza sahip çıkın

Sayfa 216/300 İlkİlk ... 116166206214215216217218226266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •