Sayfa 219/797 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 6370 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: ERBOS - Erbosan Erciyes Boru

1.  Alıntı Originally Posted by Dandanakan Yazıyı Oku

Bu grafiği buradaki arkadaşlara bir yol haritası olsun diye attım.Bende yok şuan bu şerefli hisseden.
    18 önemli seviye yaklaşık olarak,piyasalar iyi değil maalesef,ama bu saatten sonrada yapılacak birşey yok.
    Endex'te 100.000 önemli seviye,bunda'da altta siyah çizgi 15.50-16 arası.
    sn. Dandanakan teşekkür ederiz.biz stop olamadık.erfos'u takip ediyordunuz,eminim zarara girmeden satmışınızdır.

2. Sn.hürriyet benim ortalama düşüktü zarar etmedik ama pekte bir kar elde etmedik.
    Daha önceki yazılarım arka sayfalarda mevcut sen biliyorsun zaten.

3. Borsada yatırım yapmak Dünyanın en zor işidir.Hele hele bizim Ülke borsası tam bir rulet masası gibidir.
    Çok okuyup çok çalışmakta yetmez burada.
    Nacizane tavsiyem,Temel analiz bölümünde benim'de tekniği kendisinden öğrendiğim Tümer hocanın topiği var.
    İstanbul atakent bölgesi Temel Teknik çalışmalar diye üşenmeden baştan sona okuyun.
    Kalın sağlıcakla.

4. sn. Dandanakan faydalı paylaşımlarınıza teşekkürler...

5. Aylık Çinko fiyat grafiği.Yaklaşık 3.600 usd den 1900 usd lere gelmiş.
    Şirketin önemli gelir kalemlerinden biri,şimdi buradan kar gelmez zarar bile yazar.
    Virüs nedeniyle yatırımlar azalırsa boru ve sac satışlarıda gerileyecektir,böyle bir durumda şirketin nereden ne kadar kar edeceği çok sıkı bir şekilde araştırılmalıdır.

6. Y.T.D. Moruk tam ayi oldun simdide hamamda nasil bayilir onu goster

7. 15 şubattan beri 92.000 kot aldım sanırım sahibi banada kızmıstır uydu.

8. Kuresel anlamda korku ve kaos dagitiliyor her mecrada...resesyona girmis bir dunyada kagitlar tekrar dagitiliyor...ozellikle turkiyede sirketler su an cok cok ucuz ...kuresel sirketler dunyanin kontrolu bizde dir diyorlar artik kontrol buyuk parasi olanlarda para en buyuk guctur...su an cash nakiti olan guclu baslar...corona virus oyunu buyuk hizla devam ediyor bence ...

Al-sat degildir

Sayfa 219/797 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •