Sayfa 219/1002 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

Alıntı Originally Posted by onno07 Yazıyı Oku
    İSTANBUL P. işbankası üzerinden alabileceğimi söylediler banada ancak belgeler imzalamam gerekiyormuş bi sürü evrak gönderecekler biraz tedirgin etti beni birde 15 günde bir alım satım diyor, alım satımı nasıl yapıyorsunuz üstad
    İst portföy fonları eskisi gibi değil artık. Pek kazandırmıyor. Zaten yüzde 20 performans ve yüzde 10 da stopaj var. Birde aylık hesap işletim ücreti alıyorlar. Pek bir şeye benzemiyor. Ben geçen sene komple çıkmıştım.Hisse fonların bile gerisinde kalıyorlar artık
    Son düzenleme : burak1987; 14-01-2022 saat: 01:04. Sebep: Edit

2.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    İst portföy fonları eskisi gibi değil artık. Pek kazandırmıyor. Zaten yüzde 20 performans ve yüzde 10 da stopaj var. Birde aylık hesap işletim ücreti alıyorlar. Pek bir şeye benzemiyor. Ben geçen sene komple çıkmıştım.Hisse fonların bile gerisinde kalıyorlar artık
    teşekkür ederim, ben ızv ve ıbe düşünmüştüm ama dediğiniz gibi yönetim performans ücretleri çok fazla

3. yabancı fonlar okkalı eksi yazdı.Olaya Uzun vadeli bakın

Bugun bendeki tum fonlar eksi, ayrica para piyasalari borclanma araclarina da bakin cok enteresan
    hatta TGT 0,027042 bile bugun sabit kalmis..

Alıntı Originally Posted by uptrend Yazıyı Oku
    yabancı fonlar okkalı eksi yazdı.Olaya Uzun vadeli bakın
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

5. Istanbul portfoy tefasta islem gormeyen serbest fonlari isbank ile degilde isportfoy ile alinabiliyor seklinde biliyorum. Mkk ucretlerinden baska ucretler para gonderme ucreti, hesap isletim ucreti vb. aliyorlar mi tam net bilmiyorum.

Tefasta islem gormeyen istanbul portfoy fonlarina yatirim yapmak icin soyle bir alternatif var. Tefasa acik olan IZB fonu.
    Son düzenleme : Black Mirror; 14-01-2022 saat: 12:05.

6. Degisken fonlarda getirileri kestirmek,tahmin etmek guc ama yinede paylasayim.

Bazi fonlarin guncel dagilim raporlarina gore tasidigi hisseler;

https://docs.google.com/spreadsheets...it?usp=sharing

Bol kazanclar, saygilar.

7. Mart ayında dolarda düşüş bekleniyor lafları dolaşıyor, bana pek inandırıcı gelmiyor ama 3 aylık kur korumalı mevduata geçenleri çarpmak için ne yapıp edip böyle bir düşüş yapabilirler mi diye düşünüyor insan.
    Bir de aklıma takılan konu bizim aldığımız fonlar dolar artışına karşı mı koruma sağlamalı, gerçek enflasyon dediğimiz duruma göre mi? bunları ayrı ayrı mı düşünmeliyiz yoksa dolar artışı zaten gerçek enflasyonla paralel mi oluyor?

bu ihtimal benimde aklımda , malesef hesap kitap hiç biri 3 ay için tutması mumkun degil

Sayfa 219/1002 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319719 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •