Sayfa 219/401 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon
Arama sonucu : 3208 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu hisse öyle hafif bir hisse değil dostum...görüyorsun işte bu hissenin ağır abileri var...onlar müsade etmez... ama istikrarlı ve de güzel bir çıkış ivmesini temenni ediyorum ve o şekilde de bekliyorum...yeter ki suudi arabistandan güzel bir haber gelsin..
    Gözünüze çarpan hafif hisse var.mi kboru gibi ;biz fakiriz az para ile riske girip kazanmak istiyoruz Bir de Neomdan sipariş alinmasa bile potansiyeli yüksek kcaerin çünkü o olay yeni sanki
    Ama o olsa hızlanır gibi. Hantal hisselerden yorulduk İns kazaniriz burada

2. Bugün bank of çok fazla satmış. Normal mi sizce

3.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Gözünüze çarpan hafif hisse var.mi kboru gibi ;biz fakiriz az para ile riske girip kazanmak istiyoruz Bir de Neomdan sipariş alinmasa bile potansiyeli yüksek kcaerin çünkü o olay yeni sanki
    dostum üç hafta önce hafif hisse olarak brksn demiştim...ilk söylediğimde fiyatı 19 tl idi...o hisse şu anda 34,30 da...benim de sermayemin %5 i oradaydı...o da güzel ve beklentili ama sığı ve hafif...beni güzel takip etmiş olsaydın muhakak onu fark edecektin...onun dışında 5-6 ay önce atatp yi 30,00-35,00 aralıklarında iken paylaşmış idim...oda şu anda 138,10 a varmış görünüyor...sermayemin %65-70 i orada...

kocaerde ise sermayemin %25-30 u var....kocaer şu ana kadar ağır abi olarak takılıyordu...ama zaman geçtikçe hafifleyeceğini düşünüyorum...iyicene toplanmış görüntüsü var...kademeler çok boş...kocaer artık iyicene sığlaşıyor...beklentileri peyder pey gerçekleştiği vakit sığ hisseler gibi agresifleşeceğini düşünüyorum...

kocaer 2024 yılı boyunca katma değeri yüksek ürünlerin cirodaki payının artması ile ve çelik fiyatlarının artacak olması ile ciro ve karlılığı ile konuşulup ,değerleneceğini hatta suudi arabistandan gelen haberler ile de zaman zaman zıplayacağını düşünüyorum...asıl çoşkunun 2025 yılının ortalarında jes santralinin bitmesi ile yaşanacağını düşünüyorum...2025 yılı koceri seyretmede büyük keyiflerin yaşanacağı yıl olarak görüyorum...çoşku had safhada olacaktır...türibünler dolup taşacak ve kocaer tezahüratları duyulacaktır....o vakitler büyük bir ihtimalle seyirciler arasından kendini bilmez biri benim kıçıma tekmeyi yapıştırmaya çalışacarak beni kovmaya çalışacaktır..

biliyorsunuz gesanda iken aylar önce benzer şeyi söylemiştim..vakit geldiğinde gerçekten de bir kişi değil tam bir kaç kişi kıçıma tekmeyi vurmaya çalışmış idi...zaten ben de o vakitler gitmem gerektiğini anlamıştım... bir borsacı ne yapacağını bilmeli...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. kocaerin ileride karlılığı ile temettüsü ile bedelsizleri ile çok konuşulacağını ve twiter üstadlarının çok diline düşeceğini tahmin ediyorum...en geç 2025 yılının ortalarına kadar.. sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kocaerin ileride karlılığı ile temettüsü ile bedelsizleri ile çok konuşulacağını ve twiter üstadlarının çok diline düşeceğini tahmin ediyorum...en geç 2025 yılının ortalarına kadar.. sabır sabır sabır...
    Gesan deme abi o yüzden size kızmış ve takip etmemistim. Cantedeki abimiz soyledi sizin brksn olayını ama çok geç kalmıştık. Valla helal olsun. Şu dönemde gerçek anlamda kazanan nadir sahsiyetlerdensiniz ve şansla değil bu. İnşallah yeni brksn olursa ben de nasipleirim işler çok kesat gitti Ben de arkadaşlara sizi takip etmelerini önerdim

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Gesan deme abi o yüzden size kızmış ve takip etmemistim. Cantedeki abimiz soyledi sizin brksn olayını ama çok geç kalmıştık. Valla helal olsun. Şu dönemde gerçek anlamda kazanan nadir sahsiyetlerdensiniz ve şansla değil bu. İnşallah yeni brksn olursa ben de nasipleirim işler çok kesat gitti Ben de arkadaşlara sizi takip etmelerini önerdim
    seni hatırlıyorum dostum...kıçımda hala ayakkabı numaran var... galiba 42 numara.... gesan sayfasında blacdog,karlıadam,rex ,umut ve sen çok çektirdiniz bana...hatalarından ders çıkarabilen her yatırımcı kazanmaya başlıyor muhakak...ama inat edenler ve burnunun dikine gidenler kayıp etmeye mahkumdurlar...borsada çok okumak ve çok araştırmak gerekiyor.....temel analiz teknik analizden önce gelir...hisselerin hikayeleri çok önemli...bu güne kadar elhemdülillah çok kazandım....beni takip edenler de çok kazandı..sanırım son iki yılda beni hakkıyla takip edenler arasında milyoner olmayan kalmamıştır diye düşünüyorum...hisse alırken sadece kendimi değil ,hiç bir şey bilmeyen ky dostlarımı da düşünüyorum...bu yüzden de kaliteli olmayan hisseleri almam..yorum da yapmam...karşılığında sadece bir dua istiyorum o kadar...o duayı da çiğ süt emmemiş her yatırımcı yapıyordur...bu duaları da hissediyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/ubHC5m7G/

saatlik..

yatay direnç çalışmaya devam ediyor..

tabi bence

https://www.tradingview.com/x/wH1Dv7CY/

saatlik

kırdığı dirence dönmeye çalışıyor sanki

kimin eline düştük emenuke..

tabi bence.

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    seni hatırlıyorum dostum...kıçımda hala ayakkabı numaran var... galiba 42 numara.... gesan sayfasında blacdog,karlıadam,rex ,umut ve sen çok çektirdiniz bana...hatalarından ders çıkarabilen her yatırımcı kazanmaya başlıyor muhakak...ama inat edenler ve burnunun dikine gidenler kayıp etmeye mahkumdurlar...borsada çok okumak ve çok araştırmak gerekiyor.....temel analiz teknik analizden önce gelir...hisselerin hikayeleri çok önemli...bu güne kadar elhemdülillah çok kazandım....beni takip edenler de çok kazandı..sanırım son iki yılda beni hakkıyla takip edenler arasında milyoner olmayan kalmamıştır diye düşünüyorum...hisse alırken sadece kendimi değil ,hiç bir şey bilmeyen ky dostlarımı da düşünüyorum...bu yüzden de kaliteli olmayan hisseleri almam..yorum da yapmam...karşılığında sadece bir dua istiyorum o kadar...o duayı da çiğ süt emmemiş her yatırımcı yapıyordur...bu duaları da hissediyorum...
    Ben borç harçla işlem yapiyodum ondandk biraz gerginligim Ama aynen Allah razı olsun, bana senin önerdiğin abi çok kazandırdı diyen oldu yani siz İnşallah biz de akillandik biz de kazanırız kazanamazsak da sorun yok ,samimiyetimiz hissediyorum

Sayfa 219/401 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •