Onemli Gunler Banner
Sayfa 221/555 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

spk bulteni geldi sermaye artirimina iliskin bir bilgi yine yok

bir turbulans da yarin

artik klasik oldu

2. Maliyetler ne civarda arkadaşlar

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugünkü bültende onay yine yok ama infonun bodrum şubesine onay verilmiş şirket büyümeye devam ediyor. Bedelli onayının geç gelmesi bu haftayı mahvetti malesef. Şirketin işleri yolunda hacimler güzel gidiyor. Yarında kötü bir gün olmaz inşallah. Bugün bedelli sürecindeki bazı hisselere baktım baktıklarımın hepsi son dönem bilançosu zarar yazmış şirketler. İnfo kar edip müşterilerin ihtiyacına yetişmek yani büyümek için bedelli yaptı aslında ilk info ya onay verilmesi gerekmez mi. Niye bu kadar beklettiler. Ytd

WAS-LX1A cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yarın yine bire bir olursa bakalım gerçi ismeni çok sağlam aliyorlar

5.  Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Yarın yine bire bir olursa bakalım gerçi ismeni çok sağlam aliyorlar
    Sayın nilkiz sisteminiz ilginç şekilde çalışıyor. Ne oluyor ediyor info illa işmen’le eşitleniyor sonra 1,5 işmen oluyor sonra yine eşitleniyor. Bu kaçıncı oldu sayamadım. Çok ilginç.

Yalnız şöyle bir durum var hissenin fiyatına bakanlar “aaa bu hisse uçmuş” diyebilir
    Lakin, piyasa değerine baktığımda hala kelepir olduğunu düşünüyorum.
    Özellikle de beklediğim karlar gelecek olursa.
    Hacim ortalamalarını geçen Twitter’da paylaşmıştım. Görmeyenler için burada da paylaşayım:

https://twitter.com/hilmibozdag_/sta...439728130?s=21

Şimdi bu büyümeye verilen piyasa değeri osmen kadar olacaksa bence burada bir fırsat var. Tabi görebilene...

Bu arada info ile ilgili en önemli şikayetlerden biri info mobil uygulamasının kötü olması konusundaydı. Bildiğiniz üzere patronumuz aynı zamanda ideal uygulamasının ve Fintables sitesinin de sahibi/ortağı. Kasım ayında fintables ekibinin hazırladığı info’nun yeni mobil uygulaması yayınlanacak.
    Betasını gördüm ve çok beğendim. Bence piyasadaki en iyi mobil uygulama olacak.
    Bugün malum Bodrum şubesinin izni çıktı.
    Hacimler zaten süper gidiyor. Muhtemelen ortalama komisyon oranları da artıyor. Laf aramızda yeni gelen ky’lere 10.000’de 7-8 oranı uygulanıyor.
    Artık hacimlerde Gedik daimi olarak geçildi. Banka olmayan aracı kurum olarak 1 numara olundu.
    Bedelli sonrası sıfır maliyetle o para kredi olarak kullandırılacak.
    Belki yakında ABD piyasalarına işlem yapma olayına başlanacak. ($ bazlı komisyon ile)
    Yani
    Şirket her türden büyümeyi şu an yaşıyor. Yaşamaya devam edecek.

Bu ortamda hisse fiyatındaki volatilite info ortaklarını aldatmamalı.
    Aslolan olması gereken piyasa değeridir.
    Can alıcı soru şu:
    Bu şirketin piyasa değeri ne olmalı?

Veya siz bu şirketin sahibi olsanız şirketinizi kaçtan satardınız?

Saygılarımla...

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

İyi ki bilmiyor kalabalıklar,/ Yağmura bakmayı cam arkasından/
    İnsandan insana şükür ki fark var; / -Birine cennet birine zindan- /İyi ki bilmiyor kalabalıklar

Gerçekte sahipleri hisse almıştı 6 kusurlardan ve 9 lardan kapta var kısa dönemde onların satışı olabilir kap bekliyorum yada 5 lira maliyette benim gibiler 3 e katladiklari parayı cebe indiriyorlar Bende cüzi miktarda var ama bence sabreden icin bolundukten sonra ismeni yakalar bugün orada karanlık odada 29 kademe çizildi bir şeyler dönüyor ama biz kimiz ki

7. Sn Monaroza İnfo’nun Piyasa değeri şuan 431 milyon TL. Osmen 447 milyon TL, Gedik ise 1230 milyon TL. Pazar payı potansiyeli düşünüldüğünde neden kelepir dediğinizi anlıyorum. Ve piyasa değerinin nerelerde olması gerektiğini biraz değerleme bilen herkesin kabaca hesaplayabileceğini düşünüyorum. Hergun hacim bilgilerini sizden öğreniyoruz hakkınız ödenmez. Ytd.

8. Günaydın, ing nin takasta 300 k küsür vardı 200 k kusurunu dün vermiş

SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 221/555 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •