Sayfa 225/1000 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Virüsten korunalım derken başka sorunlara yol açmamak lazım .. Sürekli diyorum yine diyeyim “65 yaş üzeri insanların sokağa çıkma kısıtlaması olduğu günlerde en azında 1-2 saat çıkmalarına izin verilmeli†, 45 gündür dışarı adım atmıyorlar bu sağlıkları içinde psikolojileri içinde ciddi bir sorun .. Umarım buna en kısa sürede bir çözüm bulurlar ..

Biz bu durumu yaşıyoruz , annem 45 gündür tek başına ve dışarı 1 adım atmadı .. 45 gündür sabah, öğle , akşam tek başına yemek yiyor tek başına oturuyor , telefon dışında sohbet imkanı yok , biz eve giremiyoruz kapıdan ihtiyaçlarını görüp 2-3 dk konuşup gidiyoruz ... Buna mutlaka çözüm bulunmalı
    Sn medwıg benimki de aynı durumda.Emin olun teyze için en iyisi bu,psikoloji hallolur ,şu dönemi atlatsınlar yazın onların psikolojisini düzeltiriz,Gelecek kış ayrı konu,o kısmını ben de kara kara düşünüyorum,ikinci dalga gelirse koca kış ne yaparaız diye.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Reha hocam asıl amerika saatli bomba, görün bakın oralarda filmleri aratmayacak ne olaylar çıkacak yakında.O joker filmi boşuna çevrilmedi boşuna oscar almadı ,şimdiye kadar en düşük bütçeli resimli roman filmlerinden biriydi neticede.Ama mesajı çok önemliydi verdiler oscarı))))))))
    Ben de ABD elde 1 diyorum, joker olarak Brezilya dedim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ben de ABD elde 1 diyorum, joker olarak Brezilya dedim.
    Her yerde silah satılıyor diye mi

Sn egeli diyelim hükümet ekonomik nedenlerle sistemi tedricen açtı.Önlemleri gevşetti,bence yanlış ama hastalık seyri benim düşündüğümden çok daha iyi gidiyor hükümet erken davranmak isteyebilir.Benim bildiğim parası olan kesimin canı da tatlıdır.O kesim para derdi olmadığından önlemleri gevşetmeyecek para harcamaya hemen başlamayacak,AVM ler dolmayacak restoranlar müşteri bulamayacak,sinemalar,oteller falan onları yazmıyorum bile.Ekonomide corona korkusu en az 6 ay daha sistemi kitler.Dayanamayacak çok insan var.Bizde isyan geleneği pek yoktur,ama dünyada amerika başta olmak üzere joker filminin son sahnesi benzeri şeyler çok görülecek ,bence önümüzdeki iki üç yıl çok sıkıntılı.Bu gelen 1929 buhranı benzer bir şey.
    Aynı fikirdeyiz.
    Bizim insanımız devlete isyan etmez. Ama sandıktada affetmez.
    Ekonomi zor bir dönemden geçerken daha ağır bir krizin içine düştük. En basit örnek volkswagen yatırımı heyecanla bekleniyordu. Şimdi bir süreliğine yalan oldu. Tüm sürecin tek artısı doğu akdeniz konusunun en az 2 yıl rafa kaldırılması oldu.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Her yerde silah satılıyor diye mi
    Silahlanmışlar zaten, haberlerde vardı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Abi tedbiri elden bırakmayalım ama bayramda sokağa çıkma yasağı cidden olmaz
    Bugün aile büyükleri ile konuştuk. Geleni kapıdan çeviremeyiz dediler. Belki bu nedenle olsa iyi olabilir. Ancak gıda gibi dayanıksız ürünler nedeniyle daha esnek uygulanabilir.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sn medwıg benimki de aynı durumda.Emin olun teyze için en iyisi bu,psikoloji hallolur ,şu dönemi atlatsınlar yazın onların psikolojisini düzeltiriz,Gelecek kış ayrı konu,o kısmını ben de kara kara düşünüyorum,ikinci dalga gelirse koca kış ne yaparaız diye.
    Gelecek kış salgın tekrar gelirse, eşhedü...

Dünya kesin batar, ilkte biz oluruz.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by medwig Yazıyı Oku
    virüsten korunalım derken başka sorunlara yol açmamak lazım .. Sürekli diyorum yine diyeyim “65 yaş üzeri insanların sokağa çıkma kısıtlaması olduğu günlerde en azında 1-2 saat çıkmalarına izin verilmeli†, 45 gündür dışarı adım atmıyorlar bu sağlıkları içinde psikolojileri içinde ciddi bir sorun .. Umarım buna en kısa sürede bir çözüm bulurlar ..

biz bu durumu yaşıyoruz , annem 45 gündür tek başına ve dışarı 1 adım atmadı .. 45 gündür sabah, öğle , akşam tek başına yemek yiyor tek başına oturuyor , telefon dışında sohbet imkanı yok , biz eve giremiyoruz kapıdan ihtiyaçlarını görüp 2-3 dk konuşup gidiyoruz ... Buna mutlaka çözüm bulunmalı

Bir araya gelmenizde ne engel var?
    Evin bir odasını tahsis edemezmisiniz? madem yalnız.

Sayfa 225/1000 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275325725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •