Sayfa 227/650 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 5194 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: VERTU - Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hisse-gercekleri Yazıyı Oku
    SPK Onayını ve genel kurul kararini nerede gorebiliyoruz ? KAP'a neden dusmedi.
    Spk onayı söleşme tadili.Henüz halka arza gelmiş bir onay yok.

Eğer sen ben 50 şer bin lot alalım seni beni dökmeden gideceği varsa da gitmez arkadaş.Tecrübe tüm senetlerde geçerli !

2. Ben ki 5** den almışım. Mal benim . Ömrüm yettiği sürece de taşırım. Acelesi yok. Isım de iyi. Sakın sakın beklerim.

HTC One M8s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    Ben ki 5** den almışım. Mal benim . Ömrüm yettiği sürece de taşırım. Acelesi yok. Isım de iyi. Sakın sakın beklerim.

Sizin başka çareniz yok maliyetlerden dolayı.Elbette.

4. Personel : Şirketin 30 Eylül 2017 tarihi itibarıyla ortalama personel sayısı 6..

Yuhhh bizim bakkal amcada 4 kişi çalışıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by lucky26 Yazıyı Oku
    Ben ki 5** den almışım. Mal benim . Ömrüm yettiği sürece de taşırım. Acelesi yok. Isım de iyi. Sakın sakın beklerim.

Aynen bende taşırım artistler hertürlü şebekliği yapsınlar.

burda teknik açıdan bakıp fiyat dip demenin mantıklı olmadığı kanaatindeyim.

çünkü kafein'in halka arzi cok onemli bir beklenti.

arti smartiks icin de artik beklenti olusmaya basladi.

bu iki sirkette bist icin cok guzel iki yazilim sirketi olacak.

sahsi fikrim bu 2 onemli beklenti ve buradan gelecek nakit para vertu icin cok pozitif. hisse degerlemesi icin onemli katki yapacaktir.

uzun vadeli beklentiye odaklanan icin mantikli bir fiyat araliginda. ama kisa vadeli dip olusumundan kar beklentisi olanlar icin durum istedikleri gibi gitmeyebilir.

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

7. Temettulerimide alıp eşim dostumla ziyafet çekip hesabıda vertu ödüyor. Seneye dostlarımı Hilton de bekliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by software Yazıyı Oku
    Doğrudur.geçen seneye göre 6 aylık kar epey düştü ama sonuçta blanço halen artıda.anelde kalsaydı zarar artardı bu stratejidir.
    benim hayalim smartiks ve kafeinden sonra vertunun tamamen teknolojiye odaklanmasıydı umarım bu yolda devam eder.vertuda olma sebebimde budur.
    teknoloji dogru yatırım bencede...

olumsuzlukların cogu fiyatlandıgı icin zaten hisse 570 lerden buralara geldi ve buralarda çakıldı..

bilanco yine beklendildigi gibi. bilancodan zaten umudum yoktu. onemli olan artık dediginiz gibi iştiraklerinin ne olacagı..

Sayfa 227/650 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •