Sayfa 227/312 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277 ... SonSon
Arama sonucu : 2494 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: DITAS - Ditaş Doğan

1.  Alıntı Originally Posted by Av.Abdullah Yazıyı Oku
    Bu perşembe mi Veysel bey

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. Çok teşekkür ederim Veysel bey beni şimdiden heyecan sardı

3. Abdullah bey nezamandir hisseyi taşıyorsunuz. Ben nezaman ditas görsem aklıma siz geliyorsunuz

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Sayın dels benim durumum da olsanız inanın daha fazlası bile yapılır şimdi Perşembe günü inşallah iyi süper bomba bir bilanço gelir de yükselir hem de iyi bir yükselir

5. Az kaldı bakalim

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Abdullah bey,şevkinizi kırmak istemem ama 7 bilanço dönemidir kağıdı takip ediyorum ve sadece 2017 ilk çeyrek yani,zarardan kara geçtiği bilanço döneminde,oda bir günlüğüne tavan yaparak pirimlendi.Diğer 6 bilanço dönemlerinde karın üzerine koyarak devam etmesine rağmen bi cacık olmadı.
    Sizin beklediğiniz yükselişleri yapması için bana göre daha çok pozitif haberler lazım gibi geliyor bana.Mesela satış haberi yada savunma sanayiine girdik yada hızlı tren ray sistemleri için hat kurduk gibi.
    Kaldıki benim durumumda inanki sizinkinden farklı değildir,neredeyse iki senedir beklemedeyim aynı yerde saymaktan başka bişey yapmıyoruz.Sabır taşımız çoktan çatladı ama he deyince al sat yapılacak tahtasıda yok şeref.....in.Belki bir haber düşer diye bekliyoruz anlıyacağınız.Hakkımızda hayırlısı olur inşaallah.

7. 40 dakikadır birtek işlem yok.

8. Sayın leybold heves falan kalmadı ben de inşallah beklediğimize değer inşallah bilanço da iyi gelir ve iyi haberler de gelir hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

Sayfa 227/312 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •