Sayfa 229/966 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon
Arama sonucu : 7727 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: DGNMO - Doğanlar Mobilya

1. Burda bulunan tüm hissedarlara slm olsun.uzun bir süredir olumlu olumsuz yazılanları okuyordum ve kendimce bir yol izlemeye çalıştim.ben de kendimce bir kaç fikir beyan etmek ve bir kaç soru sormak istedim.
    once su soruyu sormak istiyorum zarar açıklayan bir şirket kara geçiyorsa bu hisseye olumlu mu yansır olumsuz mu?olumlu ise peki Doğtaş kara gececekse sizce hangi ceyreklerde kar yazması muhtemel olur?ben favok Muş defter degeriymis anlamam ama bu şirket dolaylı dolaysız büyüme ve pazar anlamında yol aldı.ben 2.ve 3.ceyreklerde bilançoda kar göreceğini son bir kaç gundeki hareketini de büyük yapicilarin veya sahiplerin lot artırma hareketine bağlıyorum."bir bakkal dükkanının karda mı zararda mı olduğunu en iyi dükkan sahibi bilir."ben bunu bilirim.

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yorenti Yazıyı Oku
    Allah herkesin gönlüne göre versin yatırım yaparken yorumlara değilde rakamlara bakarsanız daha iyi olur kanaatindeyim ve bu form kimsenin babasının malı değil algı operasyonu yapmak için karşıt görüşleri yok etme çabasına girişmiş bazıları. Önce algı operasyonu yapacaklar millete malı kitleyecekler sonra kağıt üzerinde operasyon yapması kolay iki günde kimseye satış yaptırmadan malı gömecekler . sonra Bursalı Adanalı olur sekiz on sekiz olur kuzey de güney olur ortada kimse kalmaz Ky arkadaşlara tavsiyem yorumlara bakarak degil rakamlara bakarak hareket edin sasa gibi yataş gibi kağıtlar sene de bir denk gelir . olmamış çocuğa don biçilmez .

Turk Telekom TT175 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sen neyin kafasını yaşıyorsun arkadaşım. Ben bu hisseye yaklaşık 1 ay önce 2.87 den girdim 4.46 dan çıkmak zorunda kaldım. Ne kadar kar ettiğimi sen hesapla. Mecbur olmasam yine de çıkmazdım. Çünkü dgklb in daha gidecek çok yolu var bence. Herkese bol kazançlar. En kısa zamanda tekrar aranıza katılmak dileğiyle... ytd.

haftalık kapanışlar

4. https://mobile.twitter.com/davutdoga...826114/photo/1
    Davut doğan en hayırsever iş adamları sıralamasında 31.sırada. Kendisini tebrik ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by sekiz Yazıyı Oku
    https://mobile.twitter.com/davutdoga...826114/photo/1
    Davut doğan en hayırsever iş adamları sıralamasında 31.sırada. Kendisini tebrik ediyorum.
    Yanlış gormediysem 2016 da 21.siradaymis biraz gerilemiş

6. Turkishbulls.com hissemize 30 haziran itibariyle ile "sat" sinyali verdi ama daha oncekiler gibi buda boş çıkacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by Murat1574 Yazıyı Oku
    Turkishbulls.com hissemize 30 haziran itibariyle ile "sat" sinyali verdi ama daha oncekiler gibi buda boş çıkacaktır.

Hala bu siteye bakan ve ciddiye alan var mı acaba

Klasik senet çıkarsa al verir düşünce sat verir. Yıllardır aynı değişmez Bide ortaya arena yarışları gibi yorumlar atar vay vay dersin
    Forum eski kullanıcı adım:"ufukss"

8.  Alıntı Originally Posted by KUZEYs Yazıyı Oku
    *2.Çeyrek sonuçlarında kar açıklamamız çok mümkün aşağıda kura göre bir çalışma yaptım. Euro kurunun haziran sonunda beklentimiz dahilinde gelmesi durumunda 27 milyon kar açıklama olasılığımız çok çok mümkündür.

Sevgiler.

Ek 3921
    *Kurlara göre üstteki çalışmayı paylaşmıştım.

Şimdi bu çalışma ya göre 18.000.000 seviyesinde kar yazmamız mümkün ;

NET SATIŞ 260.000.000,00
    BRÜT SATIŞ KARI 104.000.000,00
    FALİYET GİDERİ 55.000.000,00
    FALİYET KARI 49.000.000,00
    FİNANSMAN GİDERİ 31.000.000,00
    NET KAR 18.000.000,00

Bir ay evvel paylaştığım bu tablo üzerinde biraz daha düşünelim.
    Forum eski kullanıcı adım:"ufukss"

Sayfa 229/966 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279329729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •