Sayfa 230/1002 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 1,833 - 1,840 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VII ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hedef portföy NNF 'yi kendi bankasından alım ekranında bulabilen var mı acaba, bir bakabilir misiniz , ben ziraatten almaya çalışırken hedef portföy göremiyorum ?
    İş Bankası üzerinden kontrol ettim.
    Göremedim ben de.
    Saygılar.

2. Çok teşekkürler paravarhuzurvar ve onurbey. tefaşta işlem görüyor diyor ama muhtemelen genel bir sıkıntı var hala.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,939
     Alıntı Originally Posted by hazalb Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu yabancı hisselere yatırım fonlarına yorum yapacak olan var mı? İçlerinde neler var? Mesela bugün eksi getirdiler neden?
    Bugün eksi getirmelerinin nedeni muhtemelen doların 7,34 lerden 7,21 lere düşmesi...Yabancı hisselere yatırım yapan fonların çoğu muhtemelen eksidir bugün.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Bugün eksi getirmelerinin nedeni muhtemelen doların 7,34 lerden 7,21 lere düşmesi...Yabancı hisselere yatırım yapan fonların çoğu muhtemelen eksidir bugün.
    hepsi eksi yazmış , borsa yükselişine bakmamis

5. bu FNO ne yapmış böyle, o nasıl zarar öyle ya? 0,79 eksi. Elinde FNO tutan var mı acaba? Karın büyük bir kısmını bugün maalesef götürdü FNO

6.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    bu FNO ne yapmış böyle, o nasıl zarar öyle ya? 0,79 eksi. Elinde FNO tutan var mı acaba? Karın büyük bir kısmını bugün maalesef götürdü FNO
    Çok az tutuyorum. Hem altın, hem de dövize dayalı menkul barındırdığı için ki bunların ağırlığı %38 civarı, fena çakılmış.

7. Kesinlikle rezalet bir performans sergilemiş. Az önce Fon yöneticisini arayıp açtım ağzımı yumdum gözümü. Nasıl bu kadar öngörüsüz olabilirsiniz dedim? Bu zararı ne kadar sürede çıkartacaksınız çok merak ediyorum diye de fırça çektim

8. Bu hafta döviz, altın bulunduran fonlar ve bist 30 hissesine fazla yer vermeyen hisse fonlar üzecek gibi duruyor.

Tabi piyasaların saati saatini tutmuyor. Bekleyip göreceğiz.

Sayfa 230/1002 İlkİlk ... 130180220228229230231232240280330730 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •