Sayfa 231/1223 İlkİlk ... 131181221229230231232233241281331731 ... SonSon
Arama sonucu : 9779 madde; 1,841 - 1,848 arası.

Konu: Viop 24 muhabbet

1.  Alıntı Originally Posted by tospa Yazıyı Oku
    Ekonomi sımsıkı taş gibi sımsıkı taş gibi dimdik.
    Dur hele reis bi yemin etsin bakanlar açıklansın bak artıyo mu bi daha enflasyon döveriz patetesse çeviririz. maşallah görmüyon mu pala bile endeksi tutmak için nasıl sıkıyo kendini sal len pala sal açalım şortlları hadi bakem öğle arası bir uöne sert dalacak seansın kapanmasıyla ağırlık aşağı yön tabi pala ne derse ol olur. Çok seviyo öğle arası oynamayı hadi len pala görim seni.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

2. Borsada fiyatların içerisinde Avrupa Birliği hukuk normlarına ulaşmak için yapılacağına inanılan reformlar var. Bu hikaye bittiğine göre olumsuz fiyatlamanın başlaması lazım.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Buradaki yorum ve önerilerim sadece kendimi bağlar. Hiç bir kişi veya kurum için yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım araçlarında vahşi doğa kuralı geçerlidir. Yatırım tercihin acvı veya av olması sağlar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    iyi bir ekonomi yönetimi piyasalarda olumlu bir hava estirebilir...ama kimler olur hiç aklıma birileri gelmiyor...yani mehmet şimşek-zeybekçi-naci ağbal bunlarla devam ederse yandı gülüm keten helva resmen...

4. Grafik ayamıyorum. IMKB aylık grafikler ile bakılırsa 1991 de başlayan çıkış trendinin bu yıl kırılmasını bekliyorum. Hedef 0.5 cent.

Buradaki yorum ve önerilerim sadece kendimi bağlar. Hiç bir kişi veya kurum için yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım araçlarında vahşi doğa kuralı geçerlidir. Yatırım tercihin acvı veya av olması sağlar.

5.  Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Grafik ayamıyorum. IMKB aylık grafikler ile bakılırsa 1991 de başlayan çıkış trendinin bu yıl kırılmasını bekliyorum. Hedef 0.5 cent.

0.5 cent de dolar kac tahmininiz.
    Ben 1 cent dolar 8-10 diyorum.
    Bu tahmin dönem icinde ama akp nin gorevde olduğu sure icinde 1.5 - 2 yil gibi . burdan kacis yok bence

Alıntı Originally Posted by DR. Yazıyı Oku
    Ben yarın CHP mitingine AKParti bayrağıyla katılabilir miyim.

Ya da CHP mitingine HDP bayrağıyla,
    Ya da HDP mitingine Türk bayrağıyla.

Alırlar mı alana? Soru bu?

Seçimlerde HDP bayrağının ne işi var CHP mitinginde ve "Demirtaş'a Özgürlük!" nidaları. Kim izin verdi?
    Başkalarına suç atacağınıza suçu kendinizde arayın.
    osloları, haburları, dolmabahçe pozlarını unutmuş olmalısın..

chp ye en son akıl verecek olan akp dir.. ülkenin başına bu kadar belayı açan akp..yıllarca yanlış politikalar.. ve şimdi o politikaları temizlemek için uğraşıyor ülke..

biz chp yi eleştiriyoruz.. ama akp nin çok ÇOK daha vahimlerini yaptığı bir gerçek..

bunlara odaklan. kurultayda barzani'ye "bu ülke seninle gurur duyuyor" demiş bir parti akp..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

7. Dolar tl için ilk etapta 5,5 cok geçmeden 7,5 sonraki dalgaýı daha hesaplamadım.

8. piyasada long algısını bozmamak lazım.

dollar uzaya cıkmış
    enflasyonun şaftı kaymış
    patates soğana zam rekoru gelmiş
    daha ne olucak ki
    en kötüyü gördük...eheheeehhe
    bundan daha kötü ne olabilir ki,
    en fazla;
    dollar 10 tl olur
    olsa ne olur olmasa ne olur. hehee 4.90 oldu başımız göğe mi erdi puahhaa

bist e dönecek olursak,
    zaten düşmez,ağalar malda çünkü

7.202,88 Since 26 Aralık 2023