Sayfa 233/416 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon
Arama sonucu : 3321 madde; 1,857 - 1,864 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

2.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    Hocam dolasımda 24 milyon gözüküor kapda bu takas da 36 milyon gzküor nasıl oluo bu

Alıntı Originally Posted by Watercity Yazıyı Oku
    Sy akcakese bu kagitta 100 bin.50 bin malı olan küçük yatırımcı yoktur bu kağıdın neyine güvenipte yatırım yapsın ki yatırımcı,şirketin içi boşaltılmış ne para var nede stokta mal.pacavraya dönmüş şirket ama bence 1.70 fiyat bu şirkete çok bile bende 40 bin hissemi sattım olan arkadaşlar inşallah daha fazla kazanırlar 1.35/1.28 gelirse alırım gelmezse de başka şirkete giderim BIST şirketmi yok .ytd

GM 8 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bugün almadım hareket çok sert Galip hareketi oldu bu hareketler bu kagitta beklenen hareketti ama erken oldu bir şeyler galip in istediği gibi gitmedi galiba, yarın gelirse 1.28_1.25 bir miktar alım yapmayı düşünüyorum umarım hayırlı olur benim için düşüncelerim beni bağlar ytd.

4.  Alıntı Originally Posted by Watercity Yazıyı Oku
    Bugün almadım hareket çok sert Galip hareketi oldu bu hareketler bu kagitta beklenen hareketti ama erken oldu bir şeyler galip in istediği gibi gitmedi galiba, yarın gelirse 1.28_1.25 bir miktar alım yapmayı düşünüyorum umarım hayırlı olur benim için düşüncelerim beni bağlar ytd.

Bugün 45den aldım iyi girdi galip neden aceleci davrandı bukadar anlamsız hacimsiz taban ve ardından ortalama 1milyonu dayadı sağa sola istese 0.50yapar herhalde takasta 6milyon daha var satılacak mamayı yedik

5. Bugün bu kadar lotu kim aldı ky almadı herhalde yukarılarda o kadar yazdığımız halde ky mal aldıysa çok geçmiş olsun sy watercity sizide tebrik ederim hedefinizden dolayı metro 700 bin verdi bugün bu kagida bu kadar lotu kim aldı yoksa cepto cepmî yaptılar anlamak zor yada birileri hesapta olmayan malımı aldı da ona ceza veriyor global mi acaba oda kendi tayfasidır her halde?. Bu gibi hareketler yapmadan ne kağıt toplanır nede satılır burda oyunun kuralını öğreniyor galiba spek , yarın ola hayrola inşallah hayırlı olur.ytd

aylık grafikte MACD takip edin

temel analizi ne durumda bilmiyorum
    paylaştığım grafik sadece gördüğümdür
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    hele merkoda hele de galip varken !!!!

8.  Alıntı Originally Posted by serdarkazanci Yazıyı Oku
    temel analizi ne durumda bilmiyorum
    paylaştığım grafik sadece gördüğümdür
    kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir
    hele merkoda hele de galip varken !!!!
    Sizleri buda görmek ne güzel grafik için tşkler .

Sayfa 233/416 İlkİlk ... 133183223231232233234235243283333 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •